Point S Winter

Point S рекомендує встановлювати зимові шини, коли температура опускається нижче 7 °C! Стандартні шини менш ефективні як на сухому, так і на мокрому покритті, а також на снігу. Наприклад: за швидкості 90 км/год і температури 5 ° C гальмівний шлях для автомобіля на зимових шинах становить 66 метрів, що на 4 метри менше, ніж на звичайних шинах, тобто на довжину пішохідного переходу.

Vehicule
  • Легкові автомобілі
  • Спортивні автомобілі
  • SUVs
Category
  • Зима
Season
  • Зима
Label
  • Certified by the European tyre label
Rich text

Якщо ви шукаєте зимові шини, які коштують своїх грошей, вам варто вибрати шини Point S Winter 4. Point S розробила останнє покоління шин Point S Winter спільно з найбільшими європейськими виробниками. Point S Winter - це зимові шини, призначені для європейського ринку та сертифіковані для зимового періоду (символ сніжинки на тлі трьох гірських піків «3PMSF» на боковині шини). Вони розроблені для забезпечення високих експлуатаційних характеристик на сухих, мокрих і засніжених дорогах.

 

Опис Point S Winter

  • Мета: кросовери и 4x4
  • Категорія: зимові шини
  • Сезон: в зимову погоду, коли температура опускається нижче 7°C
  • Сертифікація: сертифіковано Європейським маркуванням шин і сертифіковано для зимового періоду

 

Переваги Point S Winter

Технології, використані для розробки Point S Winter, забезпечують вашу безпеку під час водіння в зимових умовах. Справді, в зимовий період водієві доводиться управляти своєю машиною не тільки на засніжених дорогах, але також на сухих і мокрих. Асиметричний рисунок протектора забезпечує кращу керованість на сухих, мокрих і засніжених дорогах. До того ж у шинах Point S Winter використовується гумова суміш, що містить діоксид кремнію, що забезпечує найкращі характеристики прискорення та гальмування. Це має велике значення для зчеплення, керованості, тяги і впевненості!

Характеристики Технологія Переваги
Сезонні характеристики - зима

V-подібний рисунок протектора з безліччю крайок зчеплення

 

 

Відмінні гальмування та тяга на засніжених дорогах

 

Характеристики на мокрому та сухому покритті Оптимізована конфігурація блоків рисунка протектора Хороша передача зусилля для забезпечення відмінного управління транспортним засобом
Безпека на мокрих дорогах Спрямований рисунок протектора шини та його поздовжні ламелі здатні відмінно відводити воду Високий опір акваплануванню забезпечує безпеку на дорозі
Комфорт Оптимізоване розташування блоків зовнішнього плеча Низький зовнішній шум, високий комфорт їзди

 

Point S Winter: типорозміри зимових шин для кросоверів

На етапі розробки шин Point S Winter ми враховували різні чинники – характеристики гальмування на сухому покритті, шум від шин всередині і зовні, а також оптимізацію строку служби і паливну економічність – для забезпечення підвищеного комфорту та безпеки.

Як і інші шини з асортименту Point S, шини Point S Winter сертифіковані Європейським маркуванням шин. Ознайомтеся з докладними характеристиками за типорозміром шин у таблиці нижче. Змініть свої шини на зимові і знайдіть свій ідеальний розмір шин Point S Winter!

 

Розмір Рисунок / Бренд Ефективність витрати палива Зчеплення з мокрим дорожнім покриттям Зовнішній шум Рівень шуму
215/65R16 TL FR Point S Winter E C 72 2
215/60R17 TL FR Point S Winter E C 72 2
225/60R17 TL FR Point S Winter E C 72 2
225/65R17 TL FR Point S Winter E C 72 2
235/65R17 TL XL FR Point S Winter E C 72 2

 

Де знайти зимові шини Point S?

Шини Point S Winter доступні виключно в наших точках продажу Point S. Знайдіть найближчу торгову точку Point S або призначте зустріч з нашими експертами!