ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Загальні положення та умови спрямовані на визначення умов використання для кожного користувача. Дізнайтеся більше про наші загальні положення та умови на цій сторінці.

Rich text

I/ ПРЕАМБУЛА

Вважається, що будь-який користувач даного веб-сайту ознайомився з умовами використання, які знаходяться в постійному доступі за наступною адресою. www.point-s.ua. Прийняття умов використання є повним і відноситься до всіх умов використання, які складають єдине ціле. Користувачі не можуть обрати застосування до них тільки частини загальних умов або висловити застереження.

Будь-який користувач, який не прийняв умови використання, повинен обов'язково і без затримки припинити перегляд даного веб-сайту: www.point-s.ua

 

II/ ОПИС ВЕБ-САЙТУ

Даний веб-сайт www.point-s.ua призначений для представлення компанії POINT S і, зокрема, щоб дозволити користувачам:

- Дізнатися про цінності та філософії мережі POINT S

- Дізнатися про продукти та послуги, які пропонує POINT S, а також про різні точки продажу,

- Знайти найближчу точку продажу та/або точку продажу, де продаються продукти та послуги, що зацікавили їх або які ймовірно можуть їх зацікавити,

- Дозволити користувачам підписатися на розсилку або  на участь в ігровому конкурсі, запропонованим POINT S.

Продукти та / або послуги, описані POINT S, не продаються на веб-сайті www.point-s.ua , а продаються виключно в точках продажу.

 

III/ ЗМІНИ – РОЗВИТОК ВЕБ-САЙТУ

POINT S може в будь-який час змінити умови використання, зокрема, у разі технічних та/або правових змін, або у разі впровадження нових послуг та/або нових функціональних можливостей.

Користувач повинен регулярно перевіряти умови використання і погоджується припинити будь-який перегляд веб-сайту в разі незгоди з ними.

 

IV/ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Даний веб-сайт і всі його елементи є виключною власністю POINT S і її афілійованих компаній, в залежності від обставин, і регулюються український та міжнародним законодавством щодо захисту прав інтелектуальної та промислової власності.  

Будь-яке копіювання, відтворення або вилучення з веб-сайту в цілому або будь-якого з його елементів забороняється і є фальсифікацією.

Будь-яке відтворення, подання, зміна, публікація, передача, спотворення всього веб-сайту або частини його компонентів суворо забороняється незалежно від використаного процесу і підтримки.

 

V/ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ознайомтеся з нашою сторінкою Політика конфіденційності та файли cookie.

VI/ СПОРИ

У разі спору або претензії, що виникають у користувача або POINT S щодо використання веб-сайту, та / або у разі труднощів тлумачення або виконання умов використання, сторони повинні спробувати вирішити спір шляхом переговорів. 

У разі триваючого протиріччя будь-який спір, що може виникнути між сторонами, повинен підпадати під виняткову юрисдикцію компетентних судів.

Знайдіть центр Point S
Найближчі до вас