ВСІ НАЙКРАЩІ ШИННІ БРЕНДИ

Замовляйте онлайн шини найкращих брендів для свого транспортного засобу (автомобіля, вантажівки, 4x4...). Обирайте між великим асортиментом шин преміум- та середнього класу (Michelin, Continental….). Шини літні, зимові або всесезонні.

Rich text

КУПИТИ ШИНИ ОНЛАЙН: БРЕНДИ АВТОМОБІЛЬНИХ ШИН АБО ДЛЯ ВСІХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

У Point S ми пропонуємо вам усі найкращі марки шин за найкращою ціною. Незалежно від того, чи цікавлять вас шини Michelin, шини Goodyear, шини Bridgestone, шини Continental, шини Pirelli, шини Yokohama, шини Dunlop або шини BFGoodrich, у нашому сервісі Point S можна встановити ваші улюблені автомобільні шини.

Як спеціалісти із шин, ми пропонуємо широкий асортимент шин для будь-якого бюджету, від преміальних до бюджетних шин. Також доступно багато різних розмірів шин для автомобільних шин, шин для мотоциклів, шин для тракторів, шин для мікроавтобусів, шин для вантажівок і шин 4x4. Незалежно від ваших потреб і пори року ви знайдете марку шин, яка вам підійде. Щоб отримати додаткову інформацію, клацніть нижче на обрану вами марку шин і замовте шини онлайн.

Знайдіть центр Point S
Найближчі до вас
Rich text

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ВСІ НАШі БРЕНДИ ШИН: ВІД БРЕНДІВ ШИН ПРЕМІАЛЬНОГО ДО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ

ЧИ МОЖЕТЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ ШИНИ РІЗНИХ МАРОК?

Немає юридичних зобов’язань встановлювати шини однакових марок на передній і задній частинах автомобіля. Ви можете використовувати на своєму автомобілі різні марки шин. Незважаючи на те, що не має значення, яку марку шин ви встановлюєте на свій автомобіль, ми рекомендуємо встановити ту саму марку, розмір, малюнок протектора, індекс навантаження та швидкості на передній і задній частині для оптимальної безпеки та продуктивності.

ЩО ТАКЕ БРЕНДИ ПРЕМІАЛЬНИХ ШИН?

Шини преміум-класу є дорожчими, але мають відмінну якість гумових сумішей, які подовжують довговічність шин. Виробники шин преміум-класу також вкладають багато, щоб забезпечити вас найкращими шинами, працюючи над економією палива, ефективністю на мокрій дорозі або скороченням гальмівного шляху.

Ви можете знайти шини Goodyear, шини Michelin, шини Continental, шини Bridgestone, шини Dunlop або шини Pirelli в магазині шин Point S поблизу.

ЩО ТАКЕ ШИНИ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ?

Шини середнього класу дешевші, ніж шини преміум-класу, але все одно пропонують чудові характеристики. Вони є хорошою альтернативою з хорошим балансом між ціною та продуктивністю. У Point S ми можемо встановити для вас такі шини середнього класу: шини Point S, шини Avon, шини Firestone, шини Yokohama, шини Hankook і шини Uniroyal.

 

ПОРАДИ НАШИХ ФАХІВЦІВ POINT S

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ШИНИ ДЛЯ СВОЄГО АВТО?

Встановлення правильних шин для вашого автомобіля дуже важливо, оскільки це покращить економію палива, покращить прискорення, гальмівну систему, а отже, вашу безпеку. Перевіривши поточний комплект шин і інструкцію до автомобіля, ви можете отримати основну інформацію, необхідну для вибору найкращих шин для вашого автомобіля, як-от розмір шин, марку шин або назву виробника. Обов’язково купуйте правильні автомобільні шини. У разі потреби ваш місцевий сервіс Point S буде радий проконсультувати вас.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЯКІСНІ ШИНИ?

Якісні шини прослужать довше, будуть дуже стабільними та ефективними, створюватимуть низький рівень шуму та заощадять паливо.  Прислухаючись до шуму ваших шин, він також дасть вам деякі підказки.

ЯК ВИБРАТИ МАРКУ ШИН?

Вам цікаво, які марки шин для автомобіля найкращі? Найкращі шини для автомобіля – це ті, які в першу чергу відповідають марці та моделі вашого автомобіля. На боковині вашого поточного комплекту шин ви знайдете поточну марку та розмір шин. У посібнику з експлуатації автомобіля ви також знайдете деякі вказівки щодо того, які шини вам потрібні для вашого автомобіля.

СКІЛЬКИСЛУЖАТЬ НОВІ ШИНИ?

Це залежить від вашого способу водіння, кількості кілометрів, які ви проїжджаєте за рік, і марки автомобільних шин, які ви використовуєте. Шини преміум-класу прослужать довше, ніж шини інших марок. Дійсно, гумові суміші в шинах преміум-класу мають чудову якість і створені, щоб запропонувати покупцям кращу довговічність шин. Абсолютно нові шини служать у середньому 30 000 кілометрів для передніх шин і 80 000 кілометрів для задніх шин. Однак, якщо ви помітили, що ваші шини зношені раніше, ніж рекомендований пробіг, якнайшвидше зверніться до шинного центру, який знаходиться поруч із вами, оскільки це може бути небезпечно.

Дізнайтеся більше про знос ваших шин і як розпізнати його ненормальний характер?