ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Знайдіть сервіс з технічного обслуговування автомобілів поблизу вас за найкращою ціною.

Послуги сервісів Point S:

Всі аспекти обслуговування автомобіля виконуються відповідно до специфікацій виробника.

Повне обслуговування, проміжне обслуговування, перевірка безпеки та заміна шин, розвал-сходження коліс, заміна олив та фільтрів, ТО, тестування та заміна акумулятора.

Rich text

Як експерти з технічного обслуговування автомобілів і шин, ми можемо запропонувати вам усі послуги, що необхідні для вашого автомобіля: ремонт і заміна шин, балансування коліс, заміна олив та фільтрів, тестування та заміна акумулятора, обслуговування кондиціонера, тестування амортизаторів та їх заміна, перевірка та заміна вихлопної системи. Point S пропонує багато іншого, щоб допомогти вам безпечно повернутися на дорогу. Щоб отримати додаткову допомогу, зверніться до найближчого авторизованого сервісного центру Point S.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ВСІ НАШІ ПОСЛУГИ

Знайдіть центр Point S
Найближчі до вас
Rich text

КОЛИ ПОТРІБЕН РЕМОНТ?

Інтервали обслуговування встановлюються виробником кожного автомобіля. Сучасні транспортні засоби відображатимуть повідомлення на панелі приладів, що надасть водієві інформацію про те, коли необхідно виконати технічне обслуговування. Ця інформація дає вам достатньо часу, щоб записати автомобіль у найближчий авторизований сервіс Point S.

Інформацію про обслуговування можна знайти в довіднику з експлуатації автомобіля. Усі авторизовані сервіси Point S мають доступ до сервісної інформації кожного виробника автомобіля.

Після виконання технічного обслуговування в сервісній книжці автомобіля ставиться штамп із зазначенням пробігу та дати його виконання. Зберігання протоколу обслуговування та квитанцій є важливим для підтримки найвищої вартості автомобіля. Автомобіль з історією обслуговування коштує значно більше, ніж автомобіль без історії обслуговування.

Багато нових автомобілів не мають фізичної сервісної книжки. На заміну фізичної сервісної книжки виробники ведуть онлайн-запис про обслуговування.

Для нових автомобілів вкрай важливо, щоб усе технічне обслуговування проводилося в межах часу або обмежень пробігу, встановлених виробником. Будь-яка гарантія, надана виробником автомобіля, буде недійсною, якщо не буде надано доказ історії обслуговування. Це також стосується транспортних засобів, які мають незалежну гарантію, що не входить до гарантії, наданої виробниками.

 

ЯКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВИНЕН ПРОВОДИТИ ВОДІЙ?

ЩОТИЖНЕВІ ПЕРЕВІРКИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИКОНУВАТИ:

  • Перевірте рівень моторного масла за допомогою щупа для вимірювання рівня моторної олії або за допомогою панелі приладів. Щуп для вимірювання рівня моторноої олії має маркування мінімального та максимально допустимого рівня.
  • УВАГА: Не переповнюйте двигун олією. Пошкодження двигуна може виникнути через переповнення двигуна олією.
  • УВАГА: Не допускайте падіння рівня моторного масла нижче мінімального.
  • Перевірте рівень охолоджуючої рідини двигуна
  • УВАГА: кришку бачка охолоджуючої рідини слід знімати, лише коли двигун холодний. Зняття кришки бачка охолоджуючої рідини, коли двигун прогрітий, може призвести до серйозних опіків. Якщо ви не впевнені, зверніться за порадою до місцевого авторизованого сервісу Point S.
  • Тиск у шинах (інформацію про тиск у шинах можна знайти в довіднику власника автомобіля).
  • Долити омивальну рідину.

ЩОДЕННІ ПЕРЕВІРКИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВИКОНУВАТИ

  • Візуально перевірте стан шин автомобіля, включаючи глибину протектора. Правовим обмеженням глибини протектора є 1,6 мм., на літніх шинах, та 4 мм. - на зимових. Якщо ви не впевнені щодо кількості протектора, який залишився, будь ласка, зверніться до місцевого сервісного центру Point S.
  • Перевірте усі фонарі на автомобілі

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ – ЧИ Є ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ - СЕРВІСОМ?

Технічне обслуговування та повне технічне обслуговування часто плутають, але вони різні. Повне технічне обслуговування – це юридична вимога для перевірки того, що ваш автомобіль відповідає стандартам безпеки дорожнього руху та екології. Після перевірки ТО ви дізнаєтеся, чи пройшло ваше авто перевірку чи ні, але це не вирішить потенційні проблеми. Що стосується часткового або тимчасового обслуговування транспортного засобу, воно не вимагається законом, але сервіс вирішить усі проблеми з транспортним засобом, щоб переконатися, що ви можете їздити безпечно, гладко та ефективно.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПРОВЕДЕННЯМ МОТ-ТЕСТУ?

Перед перевіркою ТО вам слід перевірити, чи настав час для вашого автомобіля їхати на ТО. Ви повинні провести його до третьої річниці реєстрації або до річниці останнього ТО, якщо автомобілю більше 3 років. Для інформації вам знадобиться номерний знак автомобіля (реєстраційний номер). Як і перед автосервісом, ви можете самостійно виконати основні перевірки, такі як гальмівна рідина, дзеркала, сигнальні лампи, масло та лобове скло.