POINT S, МЕРЕЖА ШИННИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО

Дізнайтеся більше про історію та цінності першої у світі мережі незалежних продавців шин і технічного обслуговування автомобілів. Ніякого стресу з Point S!

Rich text

Спочатку французька шинна компанія, створена незалежними підприємцями в 1971 році, Point S зараз є найбільшим незалежним дилером шин і мережею технічного обслуговування автомобілів у світі. Зараз ми нараховуємо 6100 точок продажу в 51 різних країнах.

З моменту початку роботи в Україні у 2020 році ми прагнемо розширювати свою присутність в Україні та поширювати свій досвід у сфері шинного бізнесу та автосервісу.

Наші фахівці проходять регулярне навчання новим технологіям, щоб надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості. Наша корпоративна культура базується на інноваціях, знаннях, професійній цілісності та ентузіазмі до професії. Point S також розвиває мережеву діяльність та свої послуги для сільськогосподарського та промислового секторів.

Наші учасники мережі Point S є незалежними підприємцями, що зміцнює їх автономію, а Point S забезпечує їм надійність стабільної структури. Дізнайтеся більше про нашу мережу в Україні та нашу глобальну присутність, щоб дізнатися про переваги приєднання до нашої мережі.

Компанія створена з метою впровадження нового успішного досвіду розвинених країн на ринок України.

Засновник компанії Литвин Анатолій має досвід роботи на шинному ринку з 1999 року. Під його керівництвом на ринок були виведені бренди Toyo, Lassa, Otani.

Метою компанії є розвиток і вдосконалення роздрібної мережі PointS в Україні. Створення мережі з 150 точок по країні.

Для нас дуже важливо, щоб у кожному гаражі Point S клієнти відчували себе впевнено та безпечно. Фахівці зроблять усе можливе, щоб задовольнити їх, відповідаючи на їхні потреби та запобігаючи стресові моменти.

Знайдіть центр Point S
Найближчі до вас