Автомобільна аптечка: які предмети першої необхідності в автомобілі?

Поломки та аварії можуть трапитися з кожним. Ось кілька речей, які ви завжди повинні мати в машині!

Rich text

Коли ви збираєтеся в поїздку, ви повинні бути готові до всього. Незважаючи на наше бажання, іноді відбуваються такі несподівані   події, як аварії і поломки. Тому краще завжди бути готовим, щоб повністю контролювати ситуацію. Для цього ми склали список з 7 предметів першої необхідності в аварійному комплекті автомобіля. 

  • Повна аптечка першої допомоги: що має бути в аптечці? Перев'язувальний матеріал, стерильна марля, невеликі ножиці, рукавички... Аптечка першої допомоги може буквально врятувати ваше життя або допомогти людині в біді.  Незалежно від тяжкості травм ви завжди будете готові до дії. 
  • Ліхтарик: вам може знадобитися зупинитися на узбіччі в темний час доби. Ліхтарик допоможе вам в будь-якій ситуації: замінити колесо, знайти шлях на карті, знайти щось в багажнику... Джерело світла вкрай важливе. Також потрібно мати додаткові батарейки, щоб ліхтарик світив довше. 
  • Пляшка з водою і їжа, що не швидко псується: якщо ви застрягли в дорозі на кілька годин і не знаєте, як довго вам доведеться чекати, вода і їжа не завадить. 
  • Покривало і теплий одяг: ваша машина може зламатися і система обігріву не буде працювати. В такому випадку вам потрібно буде щось, щоб зігрітися: покривала, рукавички, шапка, шарф... 
  • Скребок: погодні умови взимку можуть бути непередбаченими. Тому для очищення автомобіля від снігу і льоду завжди потрібно мати скребок. 
  • Антифриз і склоомивач: ці дві рідини вкрай важливі для вашої безпеки і належної роботи транспортного засобу. У міру настання холодів антифриз забезпечить належну роботу двигуна шляхом підтримки його температури, а склоомивач допоможе позбутися від забруднень на вітровому склі після поїздки. 
  • Кабелі для живлення від зовнішнього джерела: холод може завдати серйозної шкоди автомобілю взимку, особливо акумулятора, який швидко розряджається при низьких температурах. Потрібно завжди мати кабелі для живлення від зовнішнього джерела в багажнику для запуску вашого автомобіля!
  • Пісок: у разі снігопаду ви можете застрягти в каші з льоду і снігу. Розсипте пісок для кращого зчеплення шин з дорогою і рухайтеся далі. Не тримайте в багажнику технічну сіль, оскільки вона може привести до утворення іржі.

Поломка або аварія може статися з ким завгодно. З цими предметами першої необхідності в автомобілі ви можете спокійно їздити взимку!

Для отримання більш детальної інформації або поради призначте зустріч з одним з наших експертів!