Як скоротити витрату палива?

Чули про підвищення цін на паливо? Точно чули. Point S вкаже вам на деякі елементи, які допоможуть скоротити витрати на паливо: вплив шин, пробки, погода, швидкість, дорожні умови, манера водіння... У вас будуть всі ключі для самостійного управління витрати палива. 

Rich text

Як Шини впливають на витрату палива?

Ви знали, що на шини припадає до 20 % витрати палива транспортним засобом?

Для оптимізації споживання палива їх потрібно обирати уважно: типорозмір шина, тиск в шинах і знос шин - це елементи, які варто враховувати перед покупкою. 

Чим ширше шина, тим краще вона буде котитися. Низький опір коченню впливає на енергоефективність і тому є важливим для скорочення витрати палива

Тиск в шинах особливо важливий, оскільки низький тиск в шинах збільшує опір коченню і впливає на зчеплення з мокрим дорожнім покриттям. Переконайтеся, що ваші шини накачані правильно!

Більш детальну інформацію можна дізнатися в найближчому центрі Point S. Зверніться до найближчого центру Point S для отримання допомоги або порад щодо вибору найкращих шин для вашого транспортного засобу або для перевірки тиску в шинах. 

 

Які інші фактори скоротять споживання палива? 

На витрату палива також впливають інші фактори, такі як пробки на дорозі, швидкість, водіння в холодних погодних умовах, опір повітря в автомобілі, дорожні умови і конфігурація автомобіля (тип двигуна...). Ми дамо вам поради для оптимізації споживання палива.

* Глушіть двигун у разі зупинки на більш ніж 30 с

У сучасних автомобілях використовуються електронні паливні форсунки, які дозволяють не витрачати паливо під час запалювання. Однак цього не варто робити в умовах вуличного руху, оскільки це може бути небезпечно через автомобілі із заглушеними двигунами.

* Адаптуйте свій стиль водіння 

Якщо ви хочете знизити витрати на паливо, ми рекомендуємо їздити в розміреному темпі. Їзда на занадто великій швидкості також призводить до деформації шин. А ви ж пам'ятаєте, що шини відіграють важливу роль у витраті палива?

* Заправляйте паливний бак вранці, коли він не надто гарячий

Якщо на вулиці занадто жарко, паливо випаровується. Така ж проблема може виникнути в разі порожнього баку. Краще заправляти паливний бак до того моменту, коли він стане порожнім, щоб уникнути цього явища. 

• Закривайте вікна і не возіть із собою важкі предмети

У вас є багажник на даху або кріплення велосипеда? Не возіть їх з собою, якщо вони вам не потрібні. Якщо точніше, слід уникати використання багажників на даху, оскільки вони уповільнюють автомобіль і тому споживається більше палива. Крім того, не відкривайте вікна, особливо на трасах, оскільки це вимагає додаткових зусиль і надмірного споживання.

 

Як розрахувати витрату палива? 

Не потрібно бути експертом, щоб розрахувати свої витрати палива. Point S познайомить вас з 3 простими методами розрахунку і управління витрати палива:

* Дізнайтеся середню витрату, визначену конструктором транспортного засобу

Кожен автомобіль має конкретну ефективність використання палива (виміряну в літрах/км) і обсяг палива в баку. При придбанні автомобіля Ви отримуєте відомість технічних характеристик, де вказано середню витрату палива автомобілем. Це є середній показник, який може відрізнятися для кожного водія. 

* Подивитися на приладовій панелі

Щоб дізнатися точну витрату палива, подивіться на приладовій панелі кількість пройдених кілометрів і витрачених літрів палива. Встановіть лічильник щоденного пробігу на 0 після заправки паливного баку і дізнайтеся вірну витрату л / км. 

Щоб дізнатися вірну витрату, потрібно трохи почекати, оскільки витрата може бути більшою перші кілька кілометрів.

* Розрахувати самостійно 

Якщо в автомобілі не вказується витрата л / км і ви хочете розрахувати її самостійно, ви можете встановити лічильник щоденного пробігу на 0 після заправки паливного бака. Тепер ви знаєте, на скільки літрів заправлений автомобіль, і зможете дізнатися, скільки кілометрів ви змогли проїхати на цьому обсязі палива до того, як бак знову стане порожнім. Потім вам тільки потрібно порахувати: (кількість літрів / кількість кілометрів) * 100, і ви дізнаєтеся свою витрату палива в л / км. 

Наприклад, ви заправили автомобіль на 10 літрів і проїхали 200 км. Це означає, що на 100 км споживається 5 літрів. 

Тепер зрозуміло? Уважно обирайте шини, змініть стиль водіння і зможете заощадити на паливі. Крім того, економія на паливі також призведе до зниження викидів вуглекислого газу, що добре для навколишнього середовища! 

Для отримання більш детальної інформації або поради призначити зустріч з одним з наших експертів!