ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ ШИН

Rich text

ЧОМУ ВИ МАЄТУ БТИ ОБІЗНАНИМИ В ШИНАХ

Маючи десятиліття досвіду в обслуговуванні автомобілів і шин, ми хочемо надати вам досвід наших експертів Point S для життя без стресу.

Щоб ваш автомобіль був надійним і безпечним, необхідно регулярно перевіряти його. У цій категорії ми зосередимося на ваших шинах, але також важливо обслуговувати всі типи транспортних засобів, які мають різні типи шин. Для цього ми можемо порадити вам зимові шини, шини 4x4, 4 сезонні шини та літні шини. Від тиску в шинах до технічного обслуговування гальм, Point S надасть вам усі практичні поради від наших експертів щодо догляду за вашими шинами. Їх продуктивність і якість мають вирішальне значення для вашого зчеплення з дорогою і, отже, для вашої безпеки під час водіння. Ви повинні вибрати правильні шини для свого автомобіля та регулярно їх обслуговувати, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і безпеку.

Дуже важливо мати правильну шину для вашого автомобіля, оскільки:

  • Вони є єдиною точкою контакту між вашим транспортним засобом і дорогою.
  • Вони піддаються високому тиску: вони витримують загальну вагу автомобіля.
  • Під час розгону та гальмування вони повинні витримувати зусилля, що діють на них.
  • Коли дорога деформується, вони першими поглинають удар.

У Point S наші експерти підібрали для вас широкий асортимент шин. Ви знайдете шини основних брендів, таких як Michelin, Continental, Goodyear, Bridgestone та багато інших. Але особливістю нашої мережі є доступ до шин Point S, які є одними з найкращих у співвідношенні якості та ціни.

ПРАВИЛЬНІ ШИНИ ДЛЯ ВАШОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Якщо вам потрібно змінити шини на вашому автомобілі, є багато варіантів і легко зробити помилку. Які бувають різні типи шин? Який бренд вибрати? Який розмір шин підходить для вашого автомобіля?

Наші експерти Point S готові відповісти на ваші запитання та допомогти вибрати правильну шину для вас. Вони покажуть вам різні асортименти продукції, шини та послуги, доступні в найближчому сертифікованому Point S. Ви також знайдете технічні пояснення щодо вашого дорожнього обладнання, протектора шин або того, як читати етикетки.

Нарешті, важливо адаптувати своє обладнання до погодних умов. Ось чому наші посібники допоможуть вам дізнатися більше про зимові шини та їх переваги.

ПОРАДИ ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ ШИН ТА ТИСКУ

Для безпечного водіння не нехтуйте тиском у шинах. Наші партнери містять поради щодо перевірки та обслуговування ваших шин на всіх рівнях. Ви також знайдете поради щодо ремонту та обслуговування шин. Нарешті ви навчитеся доглядати за колесами та накладками.

Нарешті, не забувайте, що ви можете в будь-який час домовитися про зустріч у бажаному cервісі Point S.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обслуговування ваших шин, наші партнери дадуть вам поради та підказки щодо обслуговування шин, щоб ви могли безпечно керувати автомобілем.