Чи можна використовувати зимові шини влітку?

Ваші шини-це єдиний елемент, який тримає автомобіль на дорозі під час руху. Вони забезпечують безпеку за допомогою зчеплення з дорогою, а також запобігають надмірній відстані гальмування. Саме тому необхідно регулярно перевіряти їх стан. Але ви, як і багато інших водіїв, задаєтеся питанням «Як перевірити знос шин?». Ми дамо вам кілька порад про знос шин і про те, як визначити, що він надмірний.

Rich text

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ЗНОС ШИН?

На шинах Point S і будь-якого іншого бренду є індикатори зносу шин. Вони стають помітними, коли висота малюнка протектора стирається до 1,6 мм або 2/32". Коли з'являються ці індикатори зносу, час замінити шини.

Іншим способом перевірки зносу протектора шини є перевірка монетою. Вам потрібно вставити монету в один цент (або монету аналогічного розміру) в одну з канавок, при цьому переконавшись, що ви розташували монету всередині шини. Якщо ви бачите верхнє ребро монети, необхідно замінити шину.

Незалежно від обраного методу, кожну шину необхідно перевіряти мінімум раз на місяць.

 

ПРИЧИНИ ЗНОСУ ШИН

Знос шин має дві основні причини:

  • З одного боку, це може бути «природний» знос шин в результаті зробленого пробігу. Неможливо вказати точну кількість кілометрів, оскільки це залежить від вашої манери водіння.
  • З іншого боку, знос може попередити вас про пошкодження інших компонентів автомобіля, що впливає на шини.
  • З цих причин вкрай важливо регулярно оцінювати Індикатор зносу шин.

Поломка або аварія може статися з ким завгодно. З цими предметами першої необхідності в автомобілі ви можете спокійно їздити взимку!

 

Для отримання більш детальної інформації або поради призначте зустріч з одним з наших експертів!