10 ключових кроків для вибору найкращих зимових шин

З наближенням зими настійно рекомендується поміняти шини на зимові. Але ви, як і багато інших водіїв, задаєтеся питанням «які шини підходять для мого автомобіля?»

В першу чергу не варто слухати своїх родичів і друзів. Кожен автомобіль відрізняється від інших, а вам потрібні шини, які підходять вашому стилю водіння.

Ми дамо вам 10 порад про те, як обрати найкращі зимові шини.

Rich text

1-знати типорозмір шин

Це перше питання, яке вам зададуть в магазині. Якщо ви не впевнені, подивіться на боковину. Наприклад, маркування P205 / 60 R16 на вашій шині означає наступне: 

205-це число відповідає ширині протектора, тобто частині шини, яка стикається з дорогою

60-це число представляє співвідношення (у вигляді відсотка) між висотою боковини і шириною протектора (ширина профілю)

16-вказує внутрішній ( садильний ) діаметр шин в дюймах

2-знати, якими дорогами ви їздите 

Ви їздите по міських дорогах? По путівцях? По трасах? Якщо ви багато їздите, вам неодмінно потрібні високоякісні шини, особливо якщо у вас малогабаритний автомобіль, який пробуксовує при поганих погодних умовах. 

Якщо ви їздите по місту, ми запропонуємо вам шини з оптимальним співвідношенням ціни і якості!

3-подивитися на шини

Походіть по магазину. Ви зможете порівняти якість шин, зокрема, канавки, пружність і поперечну жорсткість. Нагадаємо, що великі канавки забезпечують краще зчеплення на зимових дорогах і сприяють  відведенню бруду і снігу. 

4-задавати правильні питання 

Хороший торговий представник задасть вам правильні питання для вибору найкращих шин. Він запитає про щоденне використання транспортного засобу, а також про річний пробіг, де ви живете і, звичайно, який у вас бюджет. 

5-вибирати між шинами для їзди по снігу і льоду

Загалом, шини для їзди по льоду вважаються шинами найвищої якості, оскільки вони забезпечують відмінне зчеплення на льоду і снігу.

Якщо ви зазвичай їздите по трасі і в основному сухих дорогах, рекомендуються шини для їзди по льоду. Якщо ви більше їздите по передмістю, вам потрібні шини для їзди по снігу, щоб проїхати по сніжних заметах. 

6-дізнатися про керованість і гальмування

Це головна причина придбання зимових шин. Коли температура опускається нижче 7 градусів, всесезонна або літня шина пробуксовує і втрачає пружність і не забезпечить таку безпеку водіння, як зимові шини.

7-порівняти Європейське маркування шин

У магазині ви зможете порівняти Європейське маркування шин. Це визначення експлуатаційних характеристик, введене в ЄС в 2012 році. У ньому наводиться інформація про 3 фактори:

  • Ефективність споживання палива: витрата енергії на обертання шини називається опором коченню. Чим нижче опір коченню, тим більше ви зможете заощадити палива і знизити викиди CO2
  • Зчеплення з мокрим дорожнім покриттям: наводяться відомості про зчеплення шини на мокрих дорогах. У шин з відмінним зчепленням коротший гальмівний шлях
  • Класифікується від A (найвища характеристика) до G (найнижча характеристика). 
  • Рівні шуму: відповідають рівням зовнішнього шуму шини в децибелах 

8-наполягати на декількох пропозиціях

Попросіть торгового представника запропонувати кілька варіантів шин, з яких ви зможете обрати свої зимові шини.

9-не поєднувати різні шини

Використовувати різні бренди шин на автомобілі-це погана ідея. Це може вплинути на водіння, привести до поганої керованості і викликати передчасний знос деяких деталей. 

10-враховувати свій бюджет!

Це важливий аспект у виборі шин. Уважно порівняйте ціни і якість, щоб придбати шини, які найкраще відповідають вашому автомобілю і, звичайно, вашим потребам!

При виборі зимових шин задавайте правильні питання, щоб отримати всю інформацію для прийняття мудрого рішення. 

 

Для отримання більш детальної інформації або поради призначте зустріч з одним з наших експертів!