Bridgestone

Rich text

Bridgestone - компанія з виробництва шин, заснована в Японії в 1931 році. У бренду є багато виробничих заводів по всьому світу і бізнес представлений  у більш ніж 150 країнах. Компанія налічує близько 140 000 співробітників. Завдяки цьому Bridgestone є одним з найбільших виробників шин. Компанія виробляє шини для пасажирських автомобілів, кросоверів, малотоннажних вантажних автомобілів, вантажівок, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, автобусів, літаків ... 

Вибір Bridgestone-це вибір безпеки як основного пріоритету бренду. Багато виробників автомобілів, такі як Porsche, Ferrari, Aston Martin, BMW, Audi і Mercedes-Benz, обрали цей бренд.

З 2014 року Bridgestone є офіційним партнером Олімпійських ігор і залишиться ним до 2024 року. 

 

Про Bridgestone в Європі, на Близькому Сході і в Африці

Компанія Bridgestone, як світовий лідер з виробництва шин і каучуків, веде бізнес в Європі, на Близькому Сході і в Африці.  Протягом майже 90 років вони забезпечували впевненість у тому, що доставляють людей і товари туди, куди їм потрібно, як можна зручніше і без перебоїв. Сьогодні це так само вірно, як і завжди, і означає довіру до Bridgestone там, де це найважливіше: коли транспортний засіб виїжджає на дорогу. Це блискучі хіміки, інженери та фахівці по обробці даних з найсучаснішими заводами в Європі, кращою в світі технологією і провідними інвестиціями в дослідження та розробки. Bridgestone безкомпромісно націлена на надання реальних рішень існуючих проблем, з якими водії щодня стикаються на дорозі. Ми допомагаємо їм рухатися далі незважаючи ні на що.У 2018 році Bridgestone оновили своє портфоліо продукції, представивши важливі новинки, такі як Turanza T005, Weather Control A005 and Blizzak LM001 EVO, на основі 5 основоположних принципів:

  1. У центрі уваги має бути кінцевий  користувач і його потреби. Наприклад, в розробці Turanza T005 брали участь 25 000 фахівеців , щоб зрозуміти, якими є реальні очікування від водіння та виклики сьогодення.
  2. Конкурентоспроможність з точки зору маркування ЄС та випробувань, що проводяться незалежними установами (TÜV SÜD).
  3. Максимально повний асортимент: особливо для розмірів обода ≥ 17 дюймів.
  4. Спрощення номенклатури асортименту, щоб продукт був ефективним і простим у пропозиції.
  5. Рішення для подорожей: впровадження технології DriveGuard для основних продуктів, яка дозволяє кінцевим користувачам проїхати 80 км навіть після проколу шини.

 

Де купити шини Bridgestone?

Хочете встановити шини Bridgestone? Знайдіть найближчий центр Point S і відразу призначте відвідування!