Bridgestone

Rich text

Bridgestone - компанія з виробництва шин, заснована в Японії в 1931 році. У бренду є багато виробничих заводів по всьому світу і бізнес представлений  у більш ніж 150 країнах. Компанія налічує близько 140 000 співробітників. Завдяки цьому Bridgestone є одним з найбільших виробників шин. Компанія виробляє шини для пасажирських автомобілів, кросоверів, малотоннажних вантажних автомобілів, вантажівок, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, автобусів, літаків ... 
Вибір Bridgestone-це вибір безпеки як основного пріоритету бренду. Багато виробників автомобілів, такі як Porsche, Ferrari, Aston Martin, BMW, Audi і Mercedes-Benz, обрали цей бренд.
З 2014 року Bridgestone є офіційним партнером Олімпійських ігор і залишиться ним до 2024 року. 

 

Про Bridgestone в Європі, на Близькому Сході і в Африці

Компанія Bridgestone, як світовий лідер з виробництва шин і каучуків, веде бізнес в Європі, на Близькому Сході і в Африці.  Протягом майже 90 років вони забезпечували впевненість у тому, що доставляють людей і товари туди, куди їм потрібно, як можна зручніше і без перебоїв. Сьогодні це так само вірно, як і завжди, і означає довіру до Bridgestone там, де це найважливіше: коли транспортний засіб виїжджає на дорогу. Це блискучі хіміки, інженери та фахівці по обробці даних з найсучаснішими заводами в Європі, кращою в світі технологією і провідними інвестиціями в дослідження та розробки. Bridgestone безкомпромісно націлена на надання реальних рішень існуючих проблем, з якими водії щодня стикаються на дорозі. Ми допомагаємо їм рухатися далі незважаючи ні на що.

У 2018 році Bridgestone оновили своє портфоліо продукції, представивши важливі новинки, такі як Turanza T005, Weather Control A005 and Blizzak LM001 EVO, на основі 5 основоположних принципів:

  1. У центрі уваги має бути кінцевий  користувач і його потреби. Наприклад, в розробці Turanza T005 брали участь 25 000 фахівеців , щоб зрозуміти, якими є реальні очікування від водіння та виклики сьогодення.
  2. Конкурентоспроможність з точки зору маркування ЄС та випробувань, що проводяться незалежними установами (TÜV SÜD).
  3. Максимально повний асортимент: особливо для розмірів обода ≥ 17 дюймів.
  4. Спрощення номенклатури асортименту, щоб продукт був ефективним і простим у пропозиції.
  5. Рішення для подорожей: впровадження технології DriveGuard для основних продуктів, яка дозволяє кінцевим користувачам проїхати 80 км навіть після проколу шини.

 

Де купити шини Bridgestone?

Хочете встановити шини Bridgestone? Знайдіть найближчий центр Point S і відразу призначте відвідування!