Pirelli

Rich text

Ключові факти про Pirelli

Компанія Pirelli була заснована в Мілані в 1872 році і зараз є всесвітньо відомим брендом дякуючи передовим технологіям, високим стандартам виробництва та прихильності до інновацій,  такою, яка значною мірою спирається на італійське коріння.

З наявністю близько 30 000 співробітників і оборотом в 5 мільярдів євро в 2016 році Pirelli є найбільшим виробником в шинній промисловості і єдиним глобальним гравцем, націленим виключно на споживчий ринок шин, який включає шини для легкових автомобілів, мотоциклів і велосипедів.

Для виробництва високоякісних продуктів Pirelli застосовує найвищі стандарти по всьому ланцюжку створення вартості, починаючи з високотехнологічних заводів на швидко розвиваються високоприбуткових ринках і закінчуючи широким залученням кінцевих клієнтів. Виробнича потужність Pirelli з їх 19 заводами в 13 країнах світу, склала 71 мільйон шин в 2016 році, а зростаюча мережа продажів в більш, ніж 160 країнах, і налічує більше 12 500 точок продажів, робить Pirelli ще ближче до своїх клієнтів. 
 

Продукція і технології Pirelli 

За багато років бренд Pirelli набув солідного становища в сегменті високоякісних шин і на даний момент є світовим лідером в сегменті шин для престижних автомобілів з часткою більш, ніж 30%, на глобальному ринку, а також є лідером у сегменті радіальних шин для мотоциклів. Pirelli також є лідером у Європі, Китаї та Бразилії на ринку заміни преміальних шин для легкових автомобілів і мотоциклів.

Pirelli орієнтується на виробництво широкого асортименту високоякісних і технологічно передових шин, які найкраще відповідають потребам кінцевого клієнта. Асортимент продукції компанії складається з інноваційних шин для легкових автомобілів, мотоциклів і велосипедів і включає зростаюче портфоліо спеціалізованих продуктів, таких як Pirelli ConnessoTM і Pirelli Color Edition. У цих інноваційних продуктах використовуються останні технології та дослідження для забезпечення кращих характеристик і безпеки для всіх клієнтів Pirelli.

Все це виросло з твердої прихильності до досліджень і розробки з відкритим і спільним підходом. За останні три роки інвестиції Pirelli в дослідження і розробки склали 7,4 % віддачі компанії від продажу високоякісної продукції, що є одним з найвищих показників серед найбільших у світі виробників шин. У дослідженнях і розробках Pirelli зайнято 1800 чоловік в 11 країнах, портфоліо включає 5800 патентів.

Орієнтованість компанії на клієнта починається на етапі розробки шин. Для виробництва високоякісної продукції це відбувається в рамках тривалого надійного партнерства з найпрестижнішими виробниками автомобілів і мотоциклів. Ця співпраця дозволяє Pirelli розробляти шини, створенні спеціально для різних типів автомобілів, для відповідності конкретним вимогам найдосвідченіших клієнтів.

Pirelli встановила тісний зв'язок з автоспортом і підтримує свою технологічну досконалість шляхом впровадження інновацій, розроблених на арені автоспорту, в споживчу продукцію. На даний момент компанія підтримує понад 460 спортивних подій за участю автомобілів і мотоциклів і стала ексклюзивним постачальником шин для Чемпіонату світу Формули-1™ з 2011 року. Така потужна присутність в автоспорті дозволяє Pirelli переносити ряд просунутих рішень в свою щоденну діяльність, надаючи кінцевим клієнтам експлуатаційні характеристики та безпеку максимального рівня.
 

Бренд Pirelli

Бренд Pirelli відомий по всьому світу як символ технології і досконалості. Назва Pirelli, що позначається великою літерою «P» більш ніж століття, означає преміальний і елітарний стиль з італійською спадщиною, підкреслений його відмінною позицією в якості постачальника для виробників автомобілів класу люкс. Станом на 2016 рік репутацію і силу бренду оцінювалась у 2,3 мільярдів євро,  і вони постійно посилюються за рахунок участі Pirelli в проектах і змаганнях в області автоспорту,проектах в області дизайну і стилю життя, а також ініціативах в інтересах суспільства, мистецтва і культури.
 

Сталий розвиток Pirelli 

Компанії Pirelli добре відома її роль мультинаціональної компанії в глобальному контексті, і модель відповідального керівництва застосовується по всьому її ланцюжку створення вартості. Натхненна 10 принципами Глобального Договору ООН Pirelli в 2004 році прийняла всеосяжну модель сталого розвитку для управління економічним, соціальним та екологічним впливом її діяльності. Кожен робочий підрозділ інтегрує найкращі практики сталого розвитку у своїй діяльності, постійно співпрацюючи з іншими підрозділами та зацікавленими сторонами.

 

Співпраця Point S і Pirelli

Point S і Pirelli підтримують тривалі комерційні відносини на декількох ринках. В останні роки посилилася співпраця на міжнародному рівні для перетворення в глобальних партнерів. На даний момент міцно встановлено партнерство в більш ніж 15 країнах світу, де щорічно продаються сотні тисяч шин. Спільною метою двох організацій є подальший розвиток співпраці у всіх країнах де присутні Point S, використовуючи торгові можливості кожної точки продажів і одночасно забезпечуючи довгострокову прибутковість.
 

Асортимент продукції та переваги Pirelli

Pirelli завжди прагне задовольняти постійно зростаючі потреби і бажання клієнтів. Це видно з постійного розширення портфоліо її продукції та розробки ексклюзивних типів застосувань та індивідуалізації продукції в сегментах автомобілів і мотоциклів.

Асортимент шин для легкових автомобілів Pirelli 

PZERO: запущена в 1986 році для престижних і преміальних автомобілів, популярна P Zero™ задає стандарти галузі для високотехнологічних  шин з великим розміром обода. Максимальна продуктивність гарантується в частині точності водіння і безпеки гальмування на сухій або мокрій дорозі. У продукції P Zero™ поєднується технологія зі спеціалізованими виробничими процесами і матеріалами для відповідності конкретним вимогам кожного автомобіля, що істотно покращує ходові якості. Портфоліо цієї легендарної шини включає більше 800 діючих дозволів на використання шин з розміром обода від 17 до 22 дюймів.

CINTURATO: Cinturato P7-це шина з середнім і великим ободом для літнього і всесезонного використання, в якій всі традиційні характеристики Pirelli: інновації, продуктивності та безпеки поєднуються з новими вимогами екологічного сталого розвитку на підставі концепції «зеленого застосування». Нові екологічно безпечні матеріали і низький опір коченню в результаті їх застосування скорочують викиди CO2.

Cinturato P7 Blue була першою шиною від європейського бренду з подвійним рейтингом класу А – по опору кочення і по зчепленню на мокрій дорозі. Всесезонні шини Cinturato P7 були розроблені з урахуванням потреб ринку Північної Америки в сезонному використанні і довговічності.

Лінійка Cinturato включає три інші лінійки продуктів з розміром обода 17 дюймів або менше. Cinturato P1 Verde для невеликих і середніх автомобілів стала переможцем випробування ADAC (німецький автомобільний клуб) в січні 2017 року. Нові матеріали, інноваційна гумова суміш протектора і знижена вага забезпечують менший опір коченню і збільшують безпеку на мокрих дорогах.

Серія Cinturato All Season+ призначена для всесезонного застосування в міських умовах і включає версію з внутрішнім ізолюючим шаром, який забезпечує збереження тиску в шині навіть після проколу.

ЗИМОВІ: зимові шини Pirelli преміум класу Winter Sottozero - це шини з великим розміром обода для оптимального зчеплення і використання в будь-яких зимових дорожніх умовах. У них використовуються спеціальні гумові суміші для збільшення зчеплення при температурі нижче 7 °C, інноваційна ламельна технологія для забезпечення кращої сили зчеплення, а також малюнок протектора, який знижує виділення шуму. Шини серії Cinturato Winter, призначені для невеликих і середніх автомобілів, були розроблені для відповідності вимогам європейських клієнтів з точки зору безпеки і експлуатаційних параметрів на всіх дорожніх покриттях, і є найменш гучними зимовими шинами на ринку.

Pirelli також запустила продукцію для екстремальних зимових умов. Ці шини, розроблені в спеціальних дослідницьких центрах і вироблені в Росії, з розміром від 15 до 20 дюймів, довели свою ефективність в Росії, Північній Європі та Канаді.

На ринку шипованих шин Winter Ice Zero поєднують технологічні характеристики зимових продуктів з використанням запатентованого двозубого шипа "подвійний кіготь", що значно збільшує зчеплення з дорогою. Winter Ice Zero FR охоплює сектор скандинавських нешипованих шин для клієнтів, які проживають в міській місцевості, де використання шипів обмежене або заборонено, і де більшу частину року зберігається снігове покриття або лід на дорозі.
 

SCORPION: шини Scorpion, призначені для сучасних позашляховиків і кросоверів від виробників престижних і висококласних автомобілів, є найбільш технологічно інноваційними шинами на ринку.

Scorpion Verde і Scorpion Verde All Season забезпечують високий рівень зчеплення і гальмування без шкоди для екологічності, комфорту або безпеки – на всіх дорожніх покриттях і на мокрих дорогах. Виробники автомобілів роблять вибір на користь обох моделей за їх ходові якості, низький опір коченню і зменшену вага, що скорочує споживання палива і викиди CO2.

Scorpion Zero All Season були представлені в 2016 році в якості шин для первинної комплектації для виробників престижних і висококласних позашляховиків.

Scorpion Zero All Season Plus були запущені на американському ринку для відповідності вимозі економії палива для американських позашляховиків з високими експлуатаційними характеристиками. У шині Scorpion All-Terrain поєднуються універсальність і чудові позашляхові якості, як і Scorpion Winter, вона була розроблена спеціально для забезпечення безпечної їзди престижних і преміальних моделей автомобілів в будь-яких зимових умовах.

Для зимового сегмента Pirelli розробила Scorpion Winter для сучасних позашляховиків і кросоверів зі спеціальним акцентом на високотехнологічному сегменті і забезпеченням безпеки водіїв завдяки гарантії максимальної стабільності і керованісті на засніжених, мокрих і сухих дорогах. Scorpion Ice & Snow, розроблені для зимових умов, характеризуються оптично елегантним малюнком протектора з асиметричним дизайном, широкими поздовжніми канавками і похилими блоками протектора, які забезпечують повний контроль над ситуацією для найбільш вимогливих водіїв навіть в найскладніших погодних умовах.

CARRIER. Для доповнення продуктової лінійки Pirelli також виробляє шини для сегменту малотоннажних перевезень. Шини Carrier, Carrier All Season і Carrier Winter – продукти, призначені для фургонів, з низьким опором коченню і високим рівнем безпеки при всіх погодних умовах для використання на великих відстанях.

 

Спеціальні продукти та технології.

RUNFLAT. Технологія RunFlat дозволяє автомобілям продовжувати рух на відстань до 80 км на швидкості 80 км/год навіть після проколу шини завдяки спеціальному посиленню плечової зони каркаса шини, яке зберігає стійкість і керованість транспортним засобом. Використовується такими виробниками автомобілів, як BMW, Mercedes і Alfa Romeo.
SEAL INSIDE. Технологія Seal Inside™ дозволяє автомобілям зберігати темп руху без втрати тиску в шині навіть після проколу завдяки тому, що внутрішній шар герметика заповнює отвір після видалення об'єкта. Використовується такими виробниками автомобілів, як Porsche і Volkswagen.
PIRELLI NOISE CANCELLING SYSTEM. Система шумозаглушення Noise Cancelling System™ Pirelli знижує рівень зовнішнього шуму шин за допомогою використання пористого матеріалу в складі внутрішнього герметизуючого шару, який фільтрує частоту звуку, передану в салон автомобіля. Ця система використовується McLaren, Lamborghini, Porsche, Audi, Volvo і Land Rover.
 

Асортимент шин для мотоциклів Pirelli

Pirelli виробляє два преміальних брендів шин для мотоциклів-Pirelli і Metzeler-що забезпечує задоволення широкого спектру потреб клієнтів компанії. Вони вибірково конкурують в різних сегментах продукції і доповнюють один одного в частині цінностей і сильних сторін. Це дозволяє двом брендам завойовувати частку ринку, що належить їх конкурентам, за рахунок обмеження пересічних областей пропозиції продукції.

PIRELLI

Бренд Pirelli є синонімом конкуренції на високому рівні, передових технологій з точки зору ефективності і традицій італійського дизайну. Клієнти Pirelli цінують високі експлуатаційні характеристики шин і захоплюються інноваціями.

PIRELLI DIABLO. Лінійка Diablo служить уособленням  духу суперництва. Diablo Superbike (гладкі шини) є офіційними шинами Чемпіонату світу з Супербайку (WSBK) і включають широкий ряд параметрів і характеристик, розроблених для максимальної ефективності при різних температурах і на асфальті з різними характеристиками. Шини Diablo Supercorsa призначені  для використання на гіперспортивних автомобілях на дорогах і в змаганнях – як професійних, так і аматорських – коли клієнти влаштовують гонки для задоволення.

Шина Diablo Rosso-передова шина, визнана в спеціальних виданнях у всьому світі в якості найкращого продукту для спорту, оскільки вона поєднує чудові характеристики на трасі і на мокрій дорозі. (Diablo Rosso III, Motorrad 2017.)
Pirelli Diablo Rosso Scooter-спортивний продукт, розроблений для сегмента скутерів; він також доступний в радіальному виконанні для максі-скутерів, щоб забезпечити відмінні спортивні характеристики.

PIRELLI SCORPION. Лінійка Scorpion розроблена для змішаного використання на дорозі і бездоріжжі - ідеально для спортивного туризму.
Шина Scorpion Trail II призначена для мотоциклів подвійного призначення і туристичних мотоциклів з двигунами великого обсягу, і розроблена для мотоциклістів, яким потрібні характеристики спортивних шин для туризму, в тому числі на мокрій дорозі і на ґрунтовому покритті.

Шина Scorpion Rally STR відрізняється агресивним виглядом і найвищими характеристиками, які відповідають кращим продуктам для змагань на витривалість Enduro. Шина Pirelli Scorpion MX-найкраща з кращих для позашляхових мотоциклів і виграла 66 звань чемпіона світу в Чемпіонаті світу з мотокросу FIM.

 

METZELER

Бренд Metzeler має сильні німецькі корені. Він означає надійність, безпеку і орієнтованість на клієнтів, які вважають їзду на мотоциклі виразом їх свободи, а також ідеальним способом подорожувати і досліджувати.

METZELER ROADTEC. Удостоєна нагороди шина Roadtec 01 встановлює стандарт для швидкісного крейсерського руху в секторі високих експлуатаційних характеристик - навіть на мокрих поверхнях - з оптимальним рівнем комфорту, зчеплення і довговічність.
METZELER MARATHON. Лінійка Marathon-ME880 Marathon і ME888 Marathon Ultra – включає безліч типорозмірів і версій з білою боковиною для любителів традиційного стилю.
 

Купити шини Pirelli в Україні

Шукаєте шини Pirelli? Зверніться в найближчий центр Point S, щоб дізнатися про наявність шин бренду Pirelli і для монтажу ваших нових шин одним з наших експертів!