Michelin

Rich text

Наші центри Point S продають шини Michelin і пропонують  великий асортимент для всіх транспортних засобів: пасажирських автомобілів, кросоверів, фургонів та інших!

Наші експерти у вашому розпорядженні, вони порадять і допоможуть вам знайти ідеальні шини Michelin відповідно до Вашого стилю водіння і автомобіля.

 

Обслуговування шин Michelin: тиск, регулювання розвалу і сходження та інше!

На вашому транспортному засобі встановлені шини Michelin? Щоб максимально збільшити термін експлуатації ваших шин наші експерти рекомендують регулярно виконувати їх обслуговування. Дійсно, шини-це єдиний елемент з'єднання між вашим транспортним засобом і землею. Тому їх регулярна перевірка має важливе значення для вашої безпеки.

  • Накачування і тиск: коректно накачані шини дозволяють економити до 20% палива. Мотоциклістам слід виконувати цю базову операцію частіше!
  • Ремонт: ми перевіримо вашу спущену шину і відремонтуємо її, якщо це можливо. Дійсно, ремонт шини часто є найбільш економним рішенням в залежності від типу проколу.
  • Балансування і регулювання розвалу і сходження: Сервісні центри Point S оснащені новітнім обладнанням для регулювання розвалу і сходження і балансування коліс.

 

Michelin по всьому світу

Michelin-світовий лідер з виробництва шин  ставить технологічні інновації на чільне місце свого розвитку. Покликання Michelin – сприяти прогресу мобільності, втілюючи в життя основоположні цінності компанії: повага до клієнтів, повага до людей, повага до акціонерів, повага до навколишнього середовища, повага до фактів. 

Шини Michelin є еталоном для всіх видів транспортних засобів: мотоциклів, фургонів, пасажирських автомобилів. Водії можуть скористатися перевагою постійних інновацій Michelin! ... У компанії Michelin завжди націлені на розуміння потреб водіїв автомобілів. Наприклад, зміни клімату викликають реальну стурбованість клієнтів, які прагнуть захиститися від потенційних небезпек, пов'язаних з кліматом. З цієї причини бренд Michelin запустив свою основну новинку, шину Michelin CrossClimate. 

Для самих спортивних водіїв пропонується шина Michelin Pilot Sport 2, структура і малюнок протектора якої засновані безпосередньо на технології шин для Формули 1.

 

Де купити шини Michelin?

Хочете встановити шини Michelin? Знайдіть найближчий центр Point S і відразу призначте відвідування!