Yokohama

Rich text

Історія Yokohama

Yokohama Rubber Company Ltd-Японська виробнича компанія з глобальними інтересами в галузі виробництва шин, на яку припадає близько 80% всієї її діяльності.  Крім того, Yokohama займається виробництвом і постачанням продукції для морського і авіаційно-космічного сектора, спорядження  для гольфу, а також промислових товарів.

Компанію було засновано в 1917 році в Йокогамі. Більше інформації про походження, історію та розвиток компанії можна знайти за адресою:

http://specials.yokohama-online.com/100-years/

Головний офіс розташований в Токіо в Японії, Європейський регіональний головний офіс знаходиться в Дюссельдорфі в Німеччині, з якого підтримується керування мережею  Дистриб'юторів та філій, їх інформування  про корпоративну стратегію і напрям розвитку, а також надається необхідна підтримка.  Об'єкти Yokohama в Європі також включають Європейський центр дистрибуції в Німеччині, а також випробувальний центр на легендарному Нюрбургрингу.  Для зимових випробувань Yokohama володіє ультрасучасним комплексом в Швеції поблизу полярного кола, де проводить випробування і розробку шин. В рамках зусиль по встановленню контакту з максимально великою кількістю людей і збільшення глобальної впізнаваності бренду в 2015 році Yokohama підписала угоду про розміщенні реклами на формі команди англійської Прем'єр-ліги ФК «Челсі». 

Співпраця Yokohama і Point S

Відносини з Point S зміцнилися з часом на міжнародному рівні і виросли з партнерства на національному рівні впродовж кількох років.  Значно зміцнилась співпраця у Великобританії, а також інших країнах. У 2018 році після отримання золотого статусу від Point S Yokohama прагне розширити можливості і партнерство для подальшого зростання на інших ринках для взаємної вигоди. 

Шини Yokohama для всіх транспортних засобів: Легкових і вантажних автомобилів і багатьох інших!

Yokohama пропонує повний асортимент шин для пасажирських автомобілів, комерційних, вантажних автомобілів і автобусів, великогабаритних шин і шин для мотоспорту, зі спеціальними високоякісними і преміальними характеристиками, які формують їх відмінні властивості. Бренд ADVAN з високими експлуатаційними характеристиками формує частину преміального портфоліо Yokohama, яке охоплює шини для первинної комплектації провідних світових виробників автомобілів, серед яких Porsche, Daimler і BMW. Yokohama залучена в автоспорт на найвищому рівні, в тому числі в національні та міжнародні змагання, що охоплюють весь світ, включаючи Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих автоперегонів Міжнародної автомобільної федерації (FIA), для якого Yokohama є ексклюзивним постачальником шин з 2006 року.  Залучення Yokohama в автотоспорт на всіх рівнях, в тому числі і на професійному рівні під егідою FIA, забезпечує постійний розвиток ноу-хау, технологій і спеціальних знань, переваги яких потім використовуються в шинах для пасажирських автомобілів. Крім цього, Yokohama пропонує екологічно безпечні і паливозберігаючі шини в лінійці BluEarth, які характеризуються меншим шумом, збільшенням економії завдяки паливозберігаючим властивостям, а також комфортом і екологічністю. Для кросоверів і 4x4 Yokohama пропонує лінійку Geolandar, яка забезпечує більший пробіг і силу зчеплення, а також менший знос і покращений комфорт.

Асортимент зимових шин Yokohama

Дізнайтеся більше про асортимент зимових шин Yokohama та завантажте наступний файл, щоб знайти ідеальні зимові шини.

  • КАТАЛОГ ЗИМОВИХ ШИН WINTERNORDIC
  • КАТАЛОГ ШИН

Асортимент літніх шин Yokohama

Завантажте файл, щоб обрати літні шини.

  • КАТАЛОГ ЛІТНІХ ШИН 2017

Асортимент шин Yokohama для вантажних автомобілів

Завантажте файл, щоб обрати ідеальні шини для свого вантажного автомобіля.

  • РАДІАЛЬНІ ШИНИ ДЛЯ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ І АВТОБУСІВ

 

Де купити шини Yokohama?

Шукаєте шини Yokohama? Зверніться в найближчий центр Point S, щоб дізнатися про наявність бренду Yokohama і для монтажу ваших нових шин Yokohama одним з наших експертів!

www.yokohama-online.com