Continental

Rich text

Компанія Continental була заснована в 1871 році в Ганновері як акціонерне товариство Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie. На головному заводі в Ганновері виготовлялися вироби з м'якої гуми, прогумовані тканини і суцільнолиті шини для екіпажів і  велосипедів.

У 1898 році перші успіхи в розробці і виробництві були відзначені випуском пневматичних автомобільних шин з гладким протектором. На рубежі століть  матерія Continental для повітряних куль використовувалася для герметизації газгольдерів перших німецьких дирижаблів.У 1904 році Continental стала першою в світі компанією, яка розробила автомобільні шини з рифленим малюнком протектора. У 1905 році Continental  запустили виробництво протиковзких шин з заклепками, схожими на більш пізні шиповані шини, а три роки потому ми винайшли знімний обід колеса для туристичних автомобілів. У 1909 році французький Авіатор Луї Блеріо став першою людиною, яка перелетіла через Ла-Манш. Літальні поверхні його моноплана були покриті матеріалом Continental Aeroplan.

Наприкінці 1920-х компанія об'єдналася з великими компаніями гумової промисловості і утворила Continental Gummi-Werke AG.

У 1951 році Continental   почали виробництво конвеєрних стрічок з металокордом. У 1955 році  Continental  стали першою компанією, яка розробила пневморесори для вантажних автомобілів і автобусів. У 1960 році було розпочато серійне виробництво шин з брекером (поясом). Приблизно 30 років потому Continental випустили на ринок перші екологічно безпечні шини для пасажирських автомобілів.

У 1995 році було створено підрозділ Automotive Systems з метою інтенсифікації бізнесу в автомобільній промисловості. У 1997 році Continental представили ключову технологію для систем гібридних приводів.

На сьогоднішній день Continental є одним з 5 основних постачальників автомобільних шин у світі. Continental, як постачальник гальмівних систем, систем і компонентів для силових агрегатів і шасі, приладів, елементів для інформаційної системи підтримки водія, автоелектроніки , шин і технічних еластомерів, вносить свій внесок у підвищення безпеки водіння і глобальний захистдо клімату. Continental також є компетентним партнером в області мережевих автомобільних комунікацій.

Корпорація Continental підрозділяється на автомобільну групу і гумову групу, і складається з п'яти підрозділів: 

  • Підрозділ Шасі і безпека (Chassis & Safety) фокусується на сучасних технологіях для активної та пасивної безпеки, і для динаміки транспортного засобу.
  • Підрозділ Силові агрегати (Powertrain) представляє інноваційні та ефективні системні рішення для силових агрегатів сьогодення і майбутнього для транспортних засобів всіх категорій.
  • Підрозділ Салон (Interior) поєднує в собі всі дії з представлення та управління інформацією в транспортному засобі.
  • Підрозділ  Шини (Tires) пропонує відповідні шини для кожного варіанту застосування - від пасажирських автомобілів, вантажних автомобілів, автобусів і будівельної техніки до спеціальних транспортних засобів, велосипедів і мотоциклів. Шини Continental - це відмінна передача тягових зусиль, виключно надійна керованість у всіх погодних умовах і висока економічність.
  • Підрозділ ContiTech розробляє і виробляє функціональні деталі, компоненти та системи для автомобільної промисловості та для інших ключових галузей.

 

Підрозділ шин

У теперішній час Підрозділ шин має 24 виробничих і дослідно-конструкторських підприємства по всьому світу. Широкий асортимент продукції та постійні інвестиції в дослідження і розробки значно сприяють рентабельній та екологічно ефективній мобільності.  Обсяг продажів Шинного підрозділу, одного з провідних світових виробників шин з штатом 50 000 співробітників, склав в 2016 році 10,7 мільярдів євро.

Шини для пасажирських і малотоннажних вантажних автомобілів

Continental є одним з провідних виробників шин для пасажирських і малотоннажних вантажних автомобілів в Європі і четвертим у світі серед виробників шин для пасажирських автомобілів на ринку оригінального обладнання та змінних деталей. При розробці продукції преміум бренду Continental основна увага приділяється оптимізації всіх важливих для безпеки характеристик з одночасною мінімізацією опору коченню.

Континентальна зима

Скандинавські шини

Літні шини

 

Де купити шини Continental?

Шукаєте шини Continental? Зверніться в найближчий сервісний центр Point S для монтажу шин Continental одним з наших експертів!