Rich text

Історія Falken

Falken Tyre Europe GmbH - це європейська філія Sumitomo Rubber Industries Ltd., японського виробника шин, який на даний момент є шостим найбільшим виробником шин у світі. Falken надає повне портфоліо шин, яке включає шини для пасажирських автомобілів, малотоннажних вантажних автомобілів, вантажних автомобілів, пікапів і кросоверів як для первинної комплектації, так і для всього вторинного європейського ринку . 

Шини Falken розробляються і тестуються для найвимогливіших гоночних змагань у світі. Бренд Falken залучений в перспективні і високотехнологічні платформи. В змаганнях з автоспорту  шини Falken встановлюються на Porsche 911 GT3 R і BWM M6 GT3, з підтримкою дріфтингу і наявністю команди в Чемпіонаті світу «Повітряна гонка» Red Bull. У футболі Falken присутній на стадіоні Ауді Шпортпарк, який є стадіоном клубу німецької Бундесліги ФК «Інгольштадт 04», а також є глобальним шинним партнером англійського футбольного клубу «Ліверпуль». 

В якості виробника оригінального обладнання Falken поставляє шини для первинної комплектації багатьом виробникам автомобілів, включаючи Honda, SEAT, Skoda, Toyota і Volkswagen. Нещодавно Falken був обраний виробником шин для первинної комплектації для Volkswagen Polo шостого покоління, який з'явиться у продажу в жовтні 2017 року. Тим часом, раніше в 2017 році бренд підтвердив ексклюзивне партнерство з Toyota для надання нових шин ECORUN A-A на вторинному ринку для гібридних автомобілів Prius III, доступних в  уповноважених дилерів Toyota в Німеччині. Шина Falken ECORUN A-A має рейтинг А паливної економічності та рейтинг А зчеплення з мокрим дорожнім покриттям.

Асортимент продукції Falken включає лінійку Falken AZENIS з високотехнологічними характеристиками на дорозі, включаючи моделі AZENIS FK510, FK453 і FK453 RUNFLAT. 

 

Співпраця Falken і Point S

Falken тісно співпрацює з Point S в Німеччині з 2013 року. На початку 2017 року ми вирішили поширити цю співпрацю на Францію, Польщу та Бельгію, виходячи із загального успіху в Німеччині. Довготривалий план передбачає подальшу співпрацю на європейському рівні.  

Шини Falken для всіх транспортних засобів: Легкових і вантажних автомобилів і багатьох інших!

AZENIS FK510-це шина Falken надвисокої якості (UHP). Вона отримала рейтинг «Наполегливо рекомендується» німецького автомобільного журналу Autozeitung і Німецької асоціації технічного нагляду, Gesellschaft für Technische Überwachung (GTÜ). Вона також була названа однією з трьох кращих шин у випробуванні літніх шин Auto Bild з рейтингом «Зразковий».

AZENIS FK510 від Falken включає передові властивості для забезпечення найкращої продуктивності на мокрій дорозі і оснащена технологією адаптивного постійного тиску (ACP) для постійного розподілу тиску по всій плямі контакту шини, що покращує характеристики гальмування,утримання дороги і динаміку водіння. 

Для спортивного та економного водіння Falken пропонує лінійку ZIEX, включаючи ZE914, ZE914 RUNFLAT і нову шину ZIEX ZE310. Ця нова літня шина забезпечує відмінну ступінь зчеплення як на мокрих, так і на сухих дорогах, що поєднується із зносостійкістю.

Як і для багатьох інших шин, під час розробки команда інженерів Falken застосувала удостоєну нагородами технологію вдосконаленого 4D нанодизайну для створення фантастичної гумової суміші для шини ZIEX ZE310 ECORUN, яка забезпечує максимальний пробіг і ефективність, а також поліпшені ходові якості. Технологія вдосконаленого 4D нанодизайну була названа «технологією року» на щорічній премії Tire Technology International Awards-2017, що вручається за інновації та передові досягнення в шинній індустрії.

Задля тривалого комфорту Falken пропонує лінійку SINCERA, яка включає SN832 ECORUN, SN831 і SN828. У той же час, лінійки WILDPEAK і LANDAIR призначені для ринку 4x4. 

Falken також виробляє зимові шини, включаючи EUROWINTER HS01, HS449 і HS449 RUNFLAT, лінійку ESPIA для умов скандинавських зим і всесезонні шини EUROALL SEASON AS200.

Falken створили лінійку надійних шин LINAM для установки на мікроавтобусах і малотоннажних вантажних автомобілях, а також повний асортимент регіональних шин для рульової і провідної осей для вантажних автомобілів і автобусів. 

Детальніше про шини Falken і повний асортимент продукції Falken на www.falkentyre.com. 

 

Де купити шини Falken?

Шукаєте шини Falken? Зверніться в найближчий центр Point S, щоб дізнатися про наявність шин бренду Falken і для монтажу ваших нових шин Falken одним з наших експертів!