Hankook

Rich text

Догляд за шинами Hankook

Шини Hankook відрізняються винятковою міцністю, відмінними гальмівними характеристики і хорошою керованістю на всіх типах доріг. 

Для тривалого комфорту водіння Point S радить регулярно обслуговувати шини. 

  • Накачування і тиск: коректно накачані шини дозволяють економити до 20% палива. Водіям слід виконувати цю базову операцію частіше!
  • Знос: просте і ефективне рішення для рівномірного зносу шин Hankook –поміняти шини місцями, якщо тільки це дозволено керівництвом, наданим виробником транспортного засобу. Більш детальну інформацію можна дізнатися у експерта Point S. 
  • Ремонт: ми перевіримо вашу спущену шину і відремонтуємо її, якщо це можливо. Ремонт шини, а не її заміна, часто є найбільш економним рішенням в залежності від типу проколу. 
  • Балансування і регулювання розвалу і сходження: неправильна балансування шин Hankook може привести до передчасного зносу і збільшення витрати палива. Це також може викликати пошкодження підвіски транспортного засобу і безпосередньо впливати на керованість. Але не треба турбуватися, cервісні центри Point S обладнані новітнім обладнанням для регулювання розвалу і сходження і балансування коліс! 

 

Hankook по всьому світу

Компанія Hankook , заснована в 1941 році - перший виробник шин в Кореї. Тепер, коли компанія представлена на міжнародному рівні, місія Hankook полягає в тому, щоб максимально задовольнити потреби своїх клієнтів шляхом пропозиції надійних рішень. Маючи центри досліджень і розробок в п'яти стратегічних регіонах світу, Hankook розглядає інновації як рушійну силу і  ще більше просуває технологічні розвитки своїх шин для забезпечення ще кращих характеристик, комфорту водіння, безпеки та еководіння. 

Завдяки широкому асортименту шин, від пасажирських автомобілів до комерційного транспорту, Hankook вибирають такі великі виробники автомобілів, як Audi, Ford, Opel і Hyundai. 

 

Де купити шини Hankook?

Шукаєте зимові, літні або всесезонні шини? Знайдіть всі пропозиції шин Hankook в найближчому центрі Point S!