Firestone

Rich text

Наші центри Point S реалізують шини Firestone і пропонують великий асортимент для всіх транспортних засобів: пасажирських автомобилів, кросоверів, фургонів та фнших!

Наші експерти у вашому розпорядженні, вони порадять і допоможуть вам знайти ідеальні шини Firestone відповідно до Вашого стилю водіння і транспортного засобу.

 

Про Firestone 

Асортиментний ряд шин Firestone заснований на 100-річній традиції, що символізує міцність і надійність. Культовий бренд також добре відомий своєю музичною спадщиною, яка продовжується і сьогодні з Firestone LIVE, серією автентичних живих музичних подій, які об'єднують музикантів і цінителів музики. У 1988 році Firestone став частиною корпорації Bridgestone, світової компанії № 1 з виробництва шин і каучуків. 

 

Шини Firestone для всіх транспортних засобів

Нещодавно компанія Firestone запустила шість нових дуже конкурентоспроможних шин, повністю оновивши портфоліо своєї продукції.

Завдяки постійним інвестиціям Firestone поєднує свою спадщину з  широкою пропозицією сучасного і надійного продукту, що забезпечує високу експлуатаційні характеристику і відмінне співвідношення ціни та якості. Асортимент створювався і розширювався щороку для задоволення всіх потреб європейських водіїв.

Три ці продукти, які представляють весь асортимент, були виставлені на міжнародній виставці в Женеві:

  • Шина Roadhawk пропонує найвищий рівень зчеплення з мокрим дорожнім покриттям. Ця шина, яка була удостоєна рівня А Європейського маркування і яка була розроблена для тривалого використання, в реальності виявилася кращою в цій категорії навіть після 20 000 км пробігу. Вона також продемонструвала кращі характеристики зчеплення при гальмуванні.
  • Шина Multiseason підходить для будь-якого сезону і будь-яких умов водіння, тому різкі зміни клімату не застануть водіїв зненацька! Ця шина пропонує зручність і можливість економії коштів завдяки її використанню цілий рік.
  • Шина Winterhawk пропонує водіям збалансовані характеристики, хорошу керованість ( відповідну реакцію): властивості, необхідні для збереження керованості на снігу.

 

Де купити шини Firestone?

Хочете встановити шини Firestone? Знайдіть найближчий центр Point S і відразу призначте відвідування!