Kumho Tyre

Rich text

Корейський виробник шин пропонує шини кращої якості за доступними цінами.

Про Kumho

Kumho Tyre Company з головним офісом у Сеулі в Південній Кореї, є одним з провідних у світі виробників шин з оборотом понад два мільярди євро. Вона продає понад 60 мільйонів шин по всьому світу щороку. Маючи понад 10 000 співробітників, Kumho в основному розробляє, виробляє та продає шини в різних країнах світу. Корейський виробник шин має виробничі потужності у Кореї, Китаї, В'єтнамі та США, тримає центри досліджень і розробок в Кореї, Китаї, Європі та Північній Америці. За кілька років Kumho стала постачальником шин для первинної комплектації автомобілів Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW, Fiat, Mini, Hyundai і Kia.

Європейський головний офіс Kumho розташований в Оффенбаху в Німеччині, інші місцеві офіси функціонують в Австрії, Великобританії, Іспанії, Франції та Італії.

Впродовж багатьох років Kumho надавала значну підтримку професійному футболу в Європі, а на даний момент є офіційним шинним партнером клубу англійської Прем'єр-Ліги «Тоттенгем Готспур», а також ФК «Шальке 04» німецької Бундесліги і команди «Олімпік Ліон" французької Ліги 1.

 

Point S і Kumho

Point S є ключовим елементом роздрібної стратегії Kumho. Дякуючи широій міжнародній присутності Kumho вважає Point S основним партнером для їх розвитку в роздрібній торгівля і прагне стати ключовим продуктом пропозиції  Point S в якісному сегменті. Для досягнення цієї мети Kumho буде надійним партнером, що надає відмінну продукцію за відмінними цінами в поєднанні з хорошою маркетинговою підтримкою.

 

Портфоліо продукції Kumho

Kumho пропонує великий асортимент літніх, зимових і всесезонних шин для пасажирських автомобілів, фургонів, вантажних автомобілів і автобусів.

У сегменті пасажирських автомобілів Kumho пропонує UHP шини лінійки ECSTA з відмінними характеристиками. Лінійка продукції ECOWING від Kumho включає шини з оптимізованим опором коченню, а WATTRUN-спеціальний продукт для електромобілів.

У сегменті шин для вантажних автомобілів і автобусів Kumho пропонує шини для всіх типів експлуатації таких, як перевезення на великі відстані, регіональні, міські перевезення, змішані перевезення, шини для бездоріжжя і зимові шини. У лінійці KXS10, KXD10, KXT10 Kumho пропонує всесезонні шини для ведучих коліс, рульових коліс і коліс причепів, оптимізовані для регіональних перевезень і перевезень на великі відстані.

 

Унікальна пропозиція про продаж Kumho

Kumho-це перевірений бренд, що встановлюється на конвеєрах багатьох провідних світових виробників автомобіль, з успішним досвідом в автоспорті, а також відмінними результатами за підсумками незалежних випробувань шин. З шинами Kumho ви і ваш автомобіль отримаєте якісні характеристики, які стануть виключно вигідним вибором.

 

Продавці шин Kumho в [країна]

Шукаєте шини Kumho? Зверніться до найближчого магазину Point S, щоб дізнатися про наявність шин бренду Kumho і для монтажу ваших нових шин одним з наших експертів!