Ремонт і заміна елементів вихлопних систем

Хороший стан вихлопної системи має багато переваг. Це краще для навколишнього середовища, продуктивності двигуна та для ваших вух! У Point S ми проведемо діагностику вашої вихлопної системи та в разі виявлення проблеми виконаємо ремонт або заміну несправних елементів. Маєте сумніви щодо стану вихлопної системи? Прочитайте нижче про діагностику ознак зносу вихлопної системи і зв’яжіться з експертами Point S.

Rich text

Ремонт і заміна вихлопних систем

Вихлопна система – це складна система, що складається з безлічі вузлів і деталей. Вона впливає на роботу вашого двигуна й допомагає захистити навколишнє середовище та комфорт ваших вух.

Каталізатор – це головна деталь у процесі очищення вихлопних газів транспортного засобу. Дійсно, цей компонент допомагає позбутися 90 % найшкідливіших газів. Під час хімічної реакції газоподібні забруднювачі перетворюються на гази, які не несуть шкоди навколишньому середовищу.

Експерти Point S володіють достатніми навичками для комплексного обслуговування вихлопної системи: від перевірки компонентів до заміни зношених деталей. Нижче наведені деякі ознаки, які допоможуть прояснити стан вашої вихлопної системи. У разі виявлення проблеми зверніться до наших експертів!

Навіщо контролювати вихлопну систему?

Вихлопну систему необхідно регулярно перевіряти, оскільки її хороший стан дозволить вам:

  • Знизити рівень шуму всередині й зовні транспортного засобу, які відбуваються під час робочого циклу двигуна
  • Поліпшити характеристики вашого транспортного засобу. Якщо вихлопна система несправна, може збільшитися потужність двигуна, але при цьому зросте витрата й шум. Або двигун заглушений газом, йому не вистачить потужності. Тому важливо щоб стан глушника був справним.
  • Скоротити викиди в атмосферу.

Ознаки зносу вихлопної системи

Знос вихлопної системи спричинений високими температурами газів (900 °C для 130 км/год!), а також внутрішньою та зовнішньою корозією. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі ознаки зношеної вихлопної системи:

  • Збільшення споживання палива
  • Збільшення рівня шуму вашого транспортного засобу. За це передбачається штраф, а також ви можете не пройти техогляд
  • Забруднюючі викиди (дим із вихлопної труби стає темніший)
  • Передчасний знос деталей двигуна
  • Втрата частини або всієї вихлопної труби.

Коли виконувати діагностику вихлопної системи?

Вихлопна система й особливо глушник підлягають експертній діагностиці кожні 20 000 км. Ми рекомендує замінювати каталізатор у середньому кожні 100 000 км, а задній глушник кожні 80 000 км. Зрозуміло, ці рекомендації залежать від дорожніх умов і манери їзди водія.

Зацікавлені в наших послугах? Зв’яжіться з одним із наших експертів!

 

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу