Шинний сервіс для мініфургон, трейлерів, фургонів і вантажопасажирських автомобілів

Незалежно від того, чи використовуєте ви транспортний засіб для комерційних або особистих цілей, безпека фургона залишається вашим пріоритетом. Ми в Point S пропонуємо шинний сервіс для вашого фургона, трейлера або навіть вантажопасажирського автомобіля: заміна шин, регулювання розвалу та сходження, балансування й контроль тиску. Ми також надаємо повний спектр послуг із техобслуговування транспортних засобів, серед яких техобслуговування гальм, заміна масла і техобслуговування вихлопної системи.

Rich text

Вибір шин для фургонів: маркування euro, P або LT

При виборі нових шин для малотоннажного вантажного автомобіля слід покладатися на поради експертів. Важлива відповідність технічних характеристик із бажаним зовнішнім виглядом. Конструкція шин повинна бути розрахована на вагу й цільове використання машини. На сучасних малотоннажних вантажних автомобілях рекомендується встановлювати шини з однією з трьох маркувань: euro-metric, P-metric і LT-metric.

Спочатку розміри шин euro-metric і P-metric були розроблені для легкових і вантажопасажирських автомобілів. Вони також використовувалися на легких вантажних автомобілях, таких як фургони, пікапи і кросовери, які переважно використовуються для перевезення пасажирів, а не вантажів. Ці 2 системи також характеризуються деякими технічними перевагами, таким як менший шум, менший опір коченню, економія палива й менша вага для поліпшення комфорту водіння. Шини LT-metric більш жорсткі й тому можуть використовуватися для перевезення важких вантажів в екстремальних умовах. Вони також розроблені для забезпечення більшого тиску, що дозволяє збільшити рівень допустимого навантаження на шини.

 

Шинний сервіс для вантажопасажирських автомобілів

Щоб не втрачати ділові можливості через несправний елемент в автомобілі, встановіть на свій комерційний транспортний засіб шини для малотоннажних вантажних автомобілів. Довговічний термін служби й надійність шин, адаптованих до робочого навантаження, сприятимуть зростанню вашого бізнесу. Тому завжди слід підтримувати транспортний засіб, а особливо шини в хорошому стані, оскільки це один з найважливіших елементів у машині, який потрібно довіряти тільки експертам.

Шинний сервіс для фургонів

Експерти Point S завжди запропонують вам шини відповідно до ваших потреб. Для фургонів і малотоннажних вантажівок потрібні жорсткі й посилені шини, здатні витримувати навантаження й відповідати конкретним комерційним вимогам.

Шинний сервіс для трейлерів і будинків на колесах

Якщо ви бажаєте відправитися в подорож і досліджувати світ у будинку на колесах, не дайте технічним проблемам зіпсувати вашу поїздку! Довірте діагностику вашого транспортного засобу експертам Point S перед поїздкою у відпустку: ми пропонуємо адаптовані поради й весь спектр послуг, необхідних для того, щоб ваша машина вирушила в дорогу в найкращому стані.

Наша команда постійно вдосконалюється й вивчає останні технології для надання найкращих рад і пропозиції найкращих продуктів за найвигіднішою ціною, завжди адаптованих до вашого транспортного засобу та способу його використання.

Зацікавлені в наших послугах? Призначте зустріч з одним і наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу