Послуги з балансування шин і коліс

Балансування після монтажу нових шин важливе, оскільки вага шин ніколи не розподілена ідеально. Дійсно, один бік шини завжди важчий інших. Як сервісний центр для автомобілів і шин Point S пропонує своїм клієнтам балансування шин і коліс для всіх категорій транспортних засобів: легкові автомобілі, мотоцикли, малотоннажні вантажні автомобілі й вантажівки.

Rich text

Що таке балансування шин?

Багато хто плутає балансування й регулювання встановлення шин. Регулювання встановлення шин полягає в монтажі коліс ідеально паралельно один до одного й перпендикулярно до землі. Балансування шин передбачає роботу з нерівномірним розподілом маси всередині шини або всього колеса. Для виправлення цього балансування шин полягає в точному й рівномірному розподілі ваги колеса шляхом розміщення противаг на ободах.

Point S, фахівець із шинного сервісу

Сервісні центри Point S оснащені новітнім автомобільним обладнанням для регулювання розвалу та сходження й балансування коліс. Балансування шин, як і їх монтаж, має виконуватися професіоналом.

Перед кріпленням важків експерт Point S встановить шину з вентилем з боку, протилежного маркуванню на шині, якщо таке є. Це маркування означає найбільш важку сторону шини.

Потім кріпляться важки з використанням верстата, який обертає колесо й визначає точки дисбалансу. Розташування важків вказується лазерними променями. Центр маси колеса має бути ідеально поєднаний із віссю обертання.

Наслідки поганого балансування шин

Балансування шин допомагає запобігти вібрації керма й нерівномірному зносу шин. Крім того, у разі зіткнення комфорт водіння змінить, а також це може вплинути на балансування.

Неправильне балансування шин може призвести до таких проблем:

  • Знос підвіски й компонентів автомобіля
  • Знос керуючих плат
  • Передчасний і нерівномірний знос шин
  • Скорочений термін експлуатації шин
  • Збільшення споживання палива
  • Вібрація колеса або на ободі під час руху.

Після удару об тротуар вага коліс може бути нерівномірно розподілена. У разі виявлення будь-яких проблем варто перевірити рівновагу й паралельність коліс.

Коли перевіряти балансування шин?

Point S рекомендує виконувати балансування як задніх, так і передніх коліс для захисту шин від зносу й оптимізації їх терміну експлуатації. Шини й колеса необхідно перевіряти та балансувати кожні 20 000 км і після кожного ремонту, заміни або монтажу шини. Зв’яжіться з нашими експертами для належного балансування ваших шин.

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу