Автосервіс: усі послуги для вашого автомобіля в Point S!

Point S є провідним гравцем не тільки на ринку шин. Ми також маємо сервісні центри, у яких надається весь комплекс послуг для вашого автомобіля. Дуже практично з точки зору економії часу об’єднати послуги із заміни шин з іншими операціями автосервісу з урахуванням того, що ваш автомобіль вже знаходиться в сервісному центрі.

Rich text

Обслуговування вихлопної системи вашого автомобіля

У нашому сервісному центрі професійні механіки можуть виконати ремонт глушника, замінити датчики O2 (лябда зонди) і виконати інші необхідні операції з обслуговування вихлопної системи вашого автомобіля.

Ми пропонуємо всі можливі послуги для вихлопної системи з орієнтацією на забезпечення оптимальної роботи та тривалої експлуатації, але також з урахуванням цін на глушники й вихлопні системи. Зупиніться біля найближчого центру Point S для перевірки вихлопної системи вашого автомобіля, і ви переконаєтеся в професійності наших механіків.

 

Обслуговування гальм

Гальмівна система – головний елемент вашої безпеки на дорозі. Наші механіки можуть провести її діагностику в межах будь-якого іншого обслуговування вашого автомобіля.

Механіки Point S володіють достатньою кваліфікацією, щоб впоратися з усіма елементами вашої гальмівної системи, незалежно від марки й моделі вашого автомобіля. Вони зможуть зробити заміну зношених елементів гальмівної системи або усунути несправність після визначення причини проблеми та проведення діагностики.

 

Ремонт і заміна амортизаторів

Навички й досвід механіків у сервісних центрах Point S дозволяють їм проводити діагностику й ремонт будь-якої проблеми, пов’язаної з підвіскою та амортизаторами автомобіля. Не чекайте, поки автомобіль почне качати на поганих дорогах або заносити на кутах. Замініть амортизатори для кращого комфорту й безпеки водіння!

 

Послуги із заміни масла

Регулярна заміна масла й масляного фільтра автомобіля – обов’язкова операція для збереження двигуна. Довіртеся досвіду наших механіків, які подбають про це. Вони нададуть вам рекомендації щодо самих адаптованих масел для продовження терміну служби вашого автомобіля.

 

Діагностика автомобіля

Ми знаємо, що відповідно до національних законодавчих правил потрібно проводити техогляд автомобіля, і що це не приносить задоволення!

Механіки в сервісному центрі Point S проведуть вам найкращу діагностику й нададуть найкращі рекомендації після неї.

І ще...!

Так як ми є експертами в області шин і автомобілів, ми зможемо надати вам багато інших послуг.

Зацікавлені в наших послугах? Зв’яжіться з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу