Послуги з регулювання розвалу та сходження коліс

Регулювання розвалу та сходження коліс – доступна послуга, яка допоможе легко заощадити. Дійсно, витрати на нову шину будуть знецінені через неправильне регулювання шини. Регулювання розвалу та сходження коліс входить в послуги з техобслуговування автомобіля. Їх потрібно регулярно перевіряти для запобігання ризиків на дорозі. Дізнайтеся, як визначити неправильне регулювання розвалу та сходження коліс, і чому перевірка і контроль регулювання розвалу та сходження – запорука вашої безпеки й економії бюджету!

Rich text

Що таке регулювання розвалу і сходження коліс автомобіля?

Регулювання розвалу та сходження коліс полягає в регулюванні кута встановлення коліс таким чином, щоб вони знаходилися паралельно один до одного й перпендикулярно до землі. Ця операція призначена для запобігання надмірного тертя або передчасного зносу шин або підвіски.

Регулювання розвалу та сходження коліс – це регулювання трьох елементів: кут розвалу, сходження коліс і кастер.

  • Регулювання кута розвалу: фахівець регулює внутрішні чи зовнішні кути шини, дивлячись спереду автомобіля.
  • Регулювання сходження коліс: механік дивиться зверху, кут визначає точний напрям шин у порівнянні із центральною лінією автомобіля.
  • Регулювання кастера: механік дивиться з боку, цей кут визначає нахил вперед або назад лінії, проведеної через верхню й нижню точки шкворня поворотного кулака.

 

Професійний досвід Point S в регулюванні розвалу і сходження коліс для мотоциклів, вантажних автомобілів і сільськогосподарської техніки

У всіх сервісних центрах Point S надаються послуги шинного сервісу. Наші команди механіків добре навчені новим технологіям і користуються найкращим обладнанням. Вони мають належну кваліфікацію для роботи з будь-яким транспортним засобом: від легкових автомобілів до вантажівок або сільськогосподарської техніки.

Переваги регулювання розвалу та сходження

Хороше регулювання розвалу та сходження дає багато переваг в частині комфорту, витрат і безпеки:

  • Воно допоможе скоротити бюджет на техобслуговування вашого автомобіля. Дійсно, завдяки хорошому регулюванню розвалу та сходження шини будуть мати кращий опір коченню.
  • Скорочення споживання палива. Правильне вирівнювання 4 шин сприяє зниженню тертя на дорозі, і на подолання тієї ж відстані потрібно менше енергії.
  • Оптимізація терміну експлуатації шин.
  • Захист деяких механічних деталей транспортного засобу. Дійсно, надмірний знос деяких деталей вашого автомобіля може бути наслідком неправильного регулювання розвалу та сходження.
  • Регулювання розвалу-сходження 4 коліс покращує маневреність і керування автомобілем, що є вкрай важливим фактором для безпеки під час їзди за поганих погодних умов. Крім того, це забезпечує більш комфортне водіння.
  • Скорочення викидів CO2 від транспортного засобу, що безсумнівно краще для навколишнього середовища!

 

3 ознаки неправильного регулювання розвалу і сходження коліс

Оскільки визначити необхідність регулювання розвалу та сходження коліс досить складно, перевірте наявність таких 3 основних ознак:

- Нерівномірний знос шин

- Рульове управління вашого транспортного засобу модифіковано по прямій лінії: на трасі ви можете спробувати відпустити кермо на одну секунду. Якщо ви помітите, що автомобіль заносить вліво або вправо, це може бути ознакою неправильного регулювання розвалу та сходження.

- Криволінійна траєкторія змінюється.

Коли перевіряти регулювання розвалу і сходження?

Рекомендується виконувати регулювання розвалу та сходження коліс транспортного засобу раз на рік або кожні 20 000 кілометрів. Однак відхилення в регулюванні може проявитися в будь-який момент протягом терміну експлуатації шини, тому якщо ви помітите одну із трьох зазначених вище ознак, ми рекомендуємо звернутися до фахівця для регулярного контролю.

Де перевірити регулювання розвалу і сходження коліс?

Зацікавлені в наших послугах? Призначте зустріч з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу