Шинний сервіс для вантажних автомобілів

Оскільки шини – це єдиний елемент з’єднання між вашим вантажним автомобілем і землею, важливо виконувати їх техобслуговування для забезпечення вашої успішної діяльності. У разі виходу шин із ладу ваша діяльність зупиниться. Наслідками можуть бути складнощі для вашого бізнесу. Не хвилюйтеся! Частина сервісних центрів Point S спеціалізується на шинах для вантажних автомобілів і надає багато послуг шинного сервісу, таких як заміна, ремонт, балансування й багато інших!

 

Шини вантажних автомобілів відрізняються від шин для легкових автомобілів. Їх конструкція зовсім інша, компоненти гумової суміші також відрізняються. Слід враховувати, що на вантажних автомобілях кожна шина має своє місце встановлення. Також конструкції боковин шин вантажівок посилюються для збільшення їх міцності. Для конструкторів в пріоритеті як керованість, так і економія палива.

Rich text

Техобслуговування шин для вантажних автомобілів

Ви знаєте, що шина вантажного автомобіля дозволить проїхати 1 мільйон кілометрів у разі її попереднього профілактичного обслуговування? Ми володіємо відповідними знаннями та кваліфікацією з питань шин і виконуємо повне техобслуговування шин для вантажних автомобілів:

  • Виявлення проколів і перевірка стану шини
  • Контроль систем клапанів і заміна ущільнювачів пробок клапанів
  • Контроль тиску згідно з рекомендаціями виробників із використанням інструменту для накачування, сертифікованого за стандартами ISO.
  • Використання динамометричного ключа, сертифікованого за стандартами ISO, з рекомендованими моментами затяжки
  • Кріплення коліс.

На всіх наших шинах для вантажних автомобілів потенційно можна відновити протектор відповідно до рекомендацій виробника.

Балансування й регулювання розвалу та сходження коліс вантажних автомобілів

Сервісні центри Point S оснащені новітнім автомобільним обладнанням для балансування й регулювання розвалу та сходження коліс вантажних автомобілів.

  • Високоточне електронне балансування коліс і шин
  • Пристрій для балансування калібрувати відповідно до процедури ISO
  • Регулювання розвалу та сходження коліс виконується згідно з рекомендаціями виробника
  • Контрольний звіт про регулюванню розвалу та сходження коліс транспортного засобу (до і після регулювання)
  • Електронний пристрій калібрувати відповідно до процедури ISO.

 

Бренди шин для вантажних автомобілів

У Point S існує можливість домовитися про найкращі ціни з більшістю найбільших у світі виробників шин. Наша команда пропонує всі найвідоміші бренди: Michelin, Bridgestone, Continental. Оберіть шини вищого класу для свого вантажного автомобіля з Point S!

Обираючи Point S, ви обираєте сервісний центр поблизу під контролем незалежної групи, організованої під сильним брендом. У нас ви можете скористатися шинним сервісом для вантажних автомобілів за найкращим співвідношенням ціни та якості! Зацікавлені в наших послугах? Призначте зустріч з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу