Магазини та техобслуговування шин для мотоциклів

Шини – один з найважливіших елементів для безпеки двоколісних транспортних засобів і головний елемент для отримання кращих вражень від їзди. Ми в Point S є експертами з питань шин для всіх видів транспортних засобів, включаючи двоколісні, такі як мотоцикли та скутери. Ми пропонуємо весь спектр необхідних послуг, від шиномонтажу до технічного обслуговування й ремонту, для забезпечення якомога більш тривалого терміну експлуатації ваших шин

Rich text

Шинний сервіс і техобслуговування для мотоциклів

Якщо на вашому мотоциклі старі або пошкоджені шини, це ставить під загрозу вашу безпеку, і в такому випадку ви отримаєте менше вражень і менше можливостей відчути різні особливості дороги.

Ми в Point S займаємося не тільки шинами для пасажирських автомобілів. Ми також є експертами з питань шин для всіх транспортних засобів, включаючи мотоцикли. Ось деякі з послуг, які ми можемо запропонувати для вашого мотоцикла:

 • Контроль тиску в шинах
 • Регулювання розвалу та сходження
 • Балансування шин
 • Заміна масла
 • Техобслуговування гальмівної системи
 • І багато інших!

 

Ремонт шин для мотоциклів

Прокол завжди трапляється в найневідповідніший момент! Незважаючи на наявність наборів інструментів для швидкого ремонту мотоцикла, рекомендується проконсультуватися з фахівцем із питань шин для запобігання погіршенню ситуації. Ваш механік в Point S запропонує два рішення: заміна або ремонт шини мотоцикла. Якщо шина не надто сильно пошкоджена, він зможе відремонтувати її.

Контроль тиску в шинах мотоциклів

Шини в мотоциклі спускають природним чином, коли ви користуватиметеся внаслідок багатьох чинників: стиль водіння, з’єднання між шиною та ободом... . Для підтримки шин мотоцикла в хорошому стані якомога довше завжди варто проводити контроль тиску. Point S рекомендує проводити швидку перевірку раз на тиждень, оскільки крім впливу на знос шин, недостатній тиск може безпосередньо загрожувати безпеці водія!

Коли варто міняти шини мотоцикла?

Point S дасть вам деякі підказки про те, коли пора замінити шини на вашому двоколісному транспорті. У разі виявлення будь-якої із цих ознак зверніться до найближчого сервісного центру Point S!

 • Важливо регулярно перевіряти покажчик спрацьовування протектора (TWI) на боковині шини у вигляді трикутної стрілки, що позначає максимальний рівень зносу, після досягнення якого шину необхідно замінити. Тільки неплоска поверхня шини досягне мітки TWI, шину потрібно міняти.
 • Перевіряйте шину на предмет нерівномірного зносу протектора. У разі виявлення зносу або деформації передньої шини, одразу замініть її, оскільки це може призвести до проблем з керуванням і стійкістю на дорозі.
 • Також важлива належна діагностика й обслуговування підвіски. Неправильна конфігурація підвіски може призвести до необхідності передчасної заміни шини.
 • Занадто багато порізів на шині мотоцикла – це також ознака необхідності якнайшвидшої заміни, оскільки шину з такими ушкодженнями не можна використовувати. Поверхня шини, яка стикається з дорогою, стає нерівною, що в подальшому погіршує якість і характеристики їзди вашого мотоцикла.
 • І нарешті, шина має максимальний термін експлуатації. В ідеалі, не варто використовувати шину довше п’яти років. Це пояснюється ефектом затвердіння, коли масла з часом випаровуються з гуми. Чотиризначне число на боковині шини означає дату її виробництва: перші дві цифри – номер тижня, останні дві – рік виробництва.

Зацікавлені в наших послугах? Призначте зустріч з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу