Ремонт і техобслуговування системи кондиціонування

Система кондиціонування, обігріву й вентиляції автомобіля – не тільки невід’ємний елемент комфорту, але і важлива складова вашої безпеки, оскільки покращує видимість і огляд для водія, особливо під час дощу. Кваліфікація експертів Point S дозволяє виконувати весь комплекс робіт із систем кондиціонування: діагностику, обслуговування й ремонт.

Ознайомтеся, як може проявлятися несправність системи кондиціонування, і відвідайте найближчий сервісний центр Point S.

Rich text

Обслуговування системи кондиціонування

Конструкція системи кондиціонування досить складна і містить у собі взаємопов’язані механічні, гідравлічні, електричні вузли; фільтруючі елементи й інші деталі. Саме тому ремонт системи кондиціонування й обігріву потрібно довіряти професіоналам. Експерти знають, як провести сервісні операції відповідно до технології ремонту, екологічних норм і правил техніки безпеки.

Від заправки кондиціонера до заміни фільтра-осушувача, наші фахівці можуть діагностувати і усунути будь-які механічні та гідравлічні несправності контуру циркуляції або несправності електричних елементів системи кондиціонування.

А оскільки комфорт під час водіння не повинен бути питанням бюджету, ми надаємо свої послуги за прийнятними цінами.

 

Як працює система кондиціонування в транспортному засобі?

Система кондиціонування вашого або будь-якого іншого автомобіля повинна досить ефективно охолоджувати повітря всередині автомобіля за допомогою холодоагента в системі кондиціонування.

Кондиціонер працює за тим же принципом, що і холодильник. Коли рідина переходить з рідкого стану в газоподібний, вона виділяє холод. Це забезпечує вам підвищений комфорт, оскільки в салоні автомобіля зберігається прохолода навіть посеред літа!

Ми здійснюємо техобслуговування й заміну кожного з таких компонентів системи кондиціонування:

  • Випарник
  • Осушувач
  • Конденсатор (радіатор кондиціонера)
  • Компресор
  • ТРВ (розширювальний клапан)
  • Трубки

 

4 ознаки необхідності ремонту системи кондиціонування

Ми рекомендує перевірити систему кондиціонування, якщо ви помітите одну або кілька ознак несправності, описаних нижче:

Поганий запах з кондиціонера

Немає нічого гіршого смердючого повітря, яке розповсюджується за салону автомобіля, коли влітку через спеку ще й неможливо відкрити вікно. Не варто вибирати між поганим запахом і спекою! Поганий запах повітря швидше за все спричинений неналежною гігієною вашої системи кондиціонування. У такому випадку необхідно виконати антибактеріальну обробку для позбавлення від грибків, пилу й бактерій.

Кондиціонер не усуває запотівання вікон

Незважаючи на працюючий кондиціонер, вікна машини запотівають. Це означає, що кондиціонер не виконує свого завдання з видалення зайвої вологи із салону автомобіля, оскільки повітря недостатньо охолоджується. У цьому випадку варто звернути увагу на рівень холодоагенту в системі.

Кондиціонер не охолоджує автомобіль

Якщо ви відчуваєте, що повітря недостатньо прохолодне й температура не знижується, це означає, що ваш кондиціонер просто не працює. Можливою причиною є недостатня кількість холодоагенту. Рекомендуємо провести діагностику.

Слабка вентиляція системи кондиціонування

У разі слабкої вентиляції салону автомобіля повітря не проходить належним чином. Необхідно замінити салонний фільтр.

Коли перевіряти систему кондиціонування?

Point S рекомендує перевіряти систему кондиціонування щороку перед настанням теплої погоди, щоб не зіткнутися з проблемами у відпустці або в період дощів.

Для вашого комфорту необхідно:

  • Заправляти схему кондиціонування кожні 2 роки
  • Замінювати фільтр осушувач кожні 4 роки

 

Близько 20 % холодоагенту випаровується природним чином, тому щороку необхідно перевіряти його рівень. Перевірка системи кондиціонування - це частина техобслуговування автомобіля.

 

Зацікавлені в наших послугах? Зв’яжіться з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу