Продавці автомобільних шин: покупка, монтаж, ремонт і контроль тиску

Зараз не всім відомо про вплив шин на автомобіль, не тільки в частині характеристик, але також в економічному й екологічному аспектах. Крім продажу шин, Point S має багаторічний досвід надання послуг, пов’язаних з обслуговуванням автомобілів і шинним сервісом. Дізнайтесь про наш шинний сервіс і зв’яжіться з торговою точкою Point S.

Rich text

Шиномонтаж для автомобілів від наших експертів

Коли шини вже занадто зносилися, необхідно встановити нові й позбавитися від старих. Шиномонтаж мають виконувати професіонали, оскільки вони працюють зі спеціальною технікою та інструментами і встановлять шини на одній осі.

Краще встановлювати нові шини на задні колеса, оскільки вони швидше зношуються. Дійсно, задні шини підтримують траєкторію автомобіля.

Для шиномонтажу експерти Point S:

  • Перевірять відповідність між розмірами колеса й шини, яку потрібно встановити (ширина й діаметр)
  • Нанесуть монтажну пасту
  • Накачають шини так, щоб колеса належним чином прилягали до країв обода
  • Встановлять тиск, рекомендований виробниками автомобіля й шин.

 

А оскільки шинний сервіс для автомобілів – це наша робота, ми розробили літні, зимові та всесезонні автомобільні шини під власною торговою маркою, доступні виключно в магазинах Point S. Дізнайтеся більше про шини Point S.

 

Балансування і регулювання розвалу і сходження коліс вашого автомобіля

Балансування шин полягає в розподілі ваги колеса точно й рівномірно. Це розміщення противаг на ободах, у той час регулювання розвалу та сходження дозволяє розташувати колеса паралельно один до одного й на осі дороги.

Дізнайтеся більше про послуги з балансування й регулювання розвалу та сходження, що надаються нашими експертами.

Насос для шин і тиск у шинах

Правильно накачані шини дозволяють економити до 20 % палива. Водіям автомобілів слід виконувати цю базову операцію частіше. Ми в Point S пропонуємо перевірити тиск у ваших шинах і накачати їх за необхідності.

Монтаж зимових шин

Як тільки температура опуститься нижче + 7 °C, стане небезпечно їздити на літніх шинах по сухих, мокрих і засніжених дорогах. Потрібно встановити зимові шини, оскільки їх характеристики відрізняються від літніх. В Point S ми пропонуємо широкий асортимент зимових шин більшості розмірів від кращих виробників. Зв’яжіться з найближчим магазином Point S, щоб знайти відповідний комплект зимових шин.

Техобслуговування і ремонт автомобільних шин

Прокололи шину?

В Point S ми перевіримо вашу спущену шину й відремонтуємо її, якщо це можливо. Адже ремонт шини часто є найбільш економним рішенням залежно від типу проколу. Ми демонтуємо шину, щоб перевірити місце проколу та стан шини.

Наприклад, неможливо відремонтувати спущену шину, якщо розмір проколу більше 6 мм або ¼ дюйма, якщо була пошкоджена внутрішня структура шини в результаті значного пробігу на спущеному колесі або якщо автомобіль довгий час залишався припаркований зі спущеним колесом. Крім того, отвір повинен бути на протекторі, а не на боковині або округленому куті шини (так званому плечі).

Пам’ятайте, що шини – це ваша єдина точка дотику з дорогою, тому вони завжди повинні забезпечувати безпеку.

Зацікавлені в наших послугах? Призначте зустріч з одним із наших експертів!

Поради наших експертів
Переглянути всі наші статті
Ознайомтеся з нашими експертними порадами щодо технічного обслуговування автомобіля та автомобільних шин для життя без стресу